FacebookTwitterLinkedIn

Jak powstrzymać thehypefeed.com przed wyświetlaniem powiadomień

Znany również jako: Ads by thehypefeed.com
Typ: Inna
Poziom zniszczenia: Średni

Jaką stroną jest thehypefeed[.]com?

Thehypefeed[.]com to jedna z witryn zaprojektowanych w celu nakłonienia odwiedzających do wyrażenia zgody na otrzymywanie powiadomień. Oprócz wyświetlania oszukańczych treści, thehypefeed[.]com przekierowuje na inne strony. Odkryliśmy thehypefeed[.]com podczas sprawdzania witryn korzystających z nieuczciwych sieci reklamowych.

Reklamy thehypefeed[.]com

Szczegółowe informacje o thehypefeed[.]com

Thehypefeed[.]com wyświetla pasek ładowania i komunikat instruujący odwiedzających, aby kliknęli przycisk „Zezwól", aby „kontynuować oglądanie". Ta strona wykorzystuje technikę przynęty do kliknięcia, aby zwabić odwiedzających do zezwolenia na wyświetlanie powiadomień. Powiadomienia z thehypefeed[.]com mogą otwierać podejrzane strony.

Powiadomienia te mogą prowadzić do witryn wyłudzających informacje (stron zaprojektowanych w celu kradzieży poufnych informacji), fałszywych witryn pomocy technicznej, stron służących do promowania podejrzanych aplikacji, a nawet złośliwych. Dlatego wysoce wskazane jest, aby nie pozwalać thehypefeed[.]com na wyświetlanie powiadomień.

W niektórych przypadkach witryny takie jak thehypefeed[.]com promują legalne oprogramowanie (np. rozwiązania antywirusowe). W takich przypadkach są one własnością podmiotów powiązanych, które otrzymują prowizję, gdy ktoś płaci za usługę lub produkt za pośrednictwem ich strony (link partnerski).

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Ads by thehypefeed.com
Typ zagrożenia Reklamy powiadomień push, niechciane reklamy, reklamy pop-up
Nazwy wykrycia Nie dotyczy (VirusTotal)
Obsługiwany adres IP 104.21.77.146
Objawy Wyświetlanie reklam niepochodzących z przeglądanych witryn. Natrętne reklamy pop-up. Zmniejszona prędkość przeglądania internetu.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, fałszywe twierdzenia na odwiedzanych witrynach, niechciane aplikacje (adware)
Zniszczenie Zmniejszona wydajność komputera, śledzenie przeglądarki - problemy z prywatnością, możliwe dodatkowe infekcje złośliwym oprogramowaniem.
Usuwanie malware (Windows)

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Więcej informacji o witrynach tego typu

Użytkownicy nie odwiedzają celowo witryn takich jak thehypefeed[.]com. Zwykle strony te są promowane za pomocą podejrzanych reklam, witryn korzystających z nieuczciwych sieci reklamowych (takich jak strony z torrentami, nielegalne strony do strumieniowego przesyłania filmów itp.), aplikacje wspierane reklamami i w podobny sposób. Większość z nich wyświetla zwodnicze treści, aby zwabić odwiedzających do umożliwienia im wyświetlania powiadomień.

Przykładami podobnych witryn są advertizementforyour[.]com, pucolltrack[.]com, comadshome[.]com.

Jak strona thehypefeed[.]com uzyskała pozwolenie na wyświetlanie powiadomień spamowych?

Strony otrzymują pozwolenie na wyświetlanie powiadomień po kliknięciu przycisku „Zezwól" (lub podobnego) wyświetlanego przez przeglądarkę. Witryny nie mogą wyświetlać powiadomień bez uprzedniego otrzymania zgody na to. W ten sposób thehypefeed[.]com wyświetla powiadomienia, ponieważ ma na to pozwolenie.

Jak powstrzymać zwodnicze witryny przed wyświetlaniem powiadomień spamowych?

Nie ufaj stronom wyświetlającym komunikaty nakłaniające do kliknięcia przycisku „Zezwól" w celu udowodnienia, że nie jesteś robotem, odtworzenia wideo, załadowania strony itp. Kliknij przycisk „Blokuj", „Zawsze blokuj" lub podobny, i (lub) zamykaj podejrzane strony, gdy proszą o zgodę na wyświetlanie powiadomień.

Jeśli otrzymujesz niechciane powiadomienia, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie je usunąć.

Wygląd witryny thehypefeed[.]com (GIF):

Wygląd witryny thehypefeed[.]com (GIF)

Powiadomienie z thehypefeed[.]com:

Powiadomienie thehypefeed.com

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Wyłącz niechciane powiadomienia przeglądarki:

Film pokazujący, jak wyłączyć powiadomienia przeglądarki:

Google Chrome logoUsuń spamowe powiadomienia z Google Chrome:

Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu i wybierz „Ustawienia". W otwartym oknie wybierz „Prywatność i bezpieczeństwo", a następnie kliknij „Ustawienia witryny" i wybierz „Powiadomienia".

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Google Chrome (krok 1)

Na liście „Dozwolone wysyłanie powiadomień" wyszukaj witryny, z których nie chcesz otrzymywać powiadomień. Kliknij ikonę trzech kropek obok adresu URL witryny i kliknij „Zablokuj" lub „Usuń" (jeśli klikniesz „Usuń" i ponownie odwiedzisz złośliwą witrynę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień).

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Google Chrome (krok 2)

Android logoUsuń spamowe powiadomienia z Google Chrome (Android):

Stuknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu i wybierz „Ustawienia". Przewiń w dół, stuknij „Ustawienia witryny", a następnie „Powiadomienia".

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Google Chrome - Android (krok 1)

W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL i stuknij je jeden po drugim. Gdy pojawi się okienko pop-up, wybierz „Zablokuj" lub „Usuń" (jeśli stukniesz „Usuń" i ponownie odwiedzisz złośliwą witrynę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień).

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Google Chrome - Android (krok 2)

Mozilla Firefox logoUsuń spamowe powiadomienia z Mozilla Firefox:

Kliknij przycisk Menu (trzy paski) w prawym górnym rogu ekranu. Wybierz „Ustawienia" i kliknij „Prywatność i bezpieczeństwo" na pasku narzędzi po lewej stronie ekranu. Przewiń w dół do sekcji „Uprawnienia" i obok „Powiadomienia" kliknij przycisk „Ustawienia".

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Mozilla Firefox (krok 1)

W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL i zablokuj je za pomocą menu rozwijanego lub usuń je, klikając „Usuń witrynę" na dole okna (jeśli klikniesz „Usuń witrynę" i ponownie odwiedzisz złośliwą witrynę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień).

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Mozilla Firefox (krok 2)

Microsoft Edge logoUsuń spamowe powiadomienia z Microsoft Edge:

Kliknij przycisk menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu okna Edge i wybierz „Ustawienia". Na pasku narzędzi po lewej stronie ekranu kliknij „Uprawnienia dotyczące plików cookie i witryn" i wybierz „Powiadomienia".

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Microsoft Edge (krok 1)

W sekcji „Zezwól" kliknij trzy kropki po prawej stronie każdego podejrzanego adresu URL i kliknij „Zablokuj" lub „Usuń" (jeśli klikniesz „Usuń" i ponownie odwiedzisz złośliwą witrynę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień).

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Microsoft Edge (krok 2)

Safari logoUsuń spamowe powiadomienia z Safari (macOS):

Kliknij przycisk „Safari" w lewym górnym rogu ekranu i wybierz „Preferencje...". Wybierz zakładkę „Witryny", a następnie w lewym okienku wybierz sekcję „Powiadomienia".

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Safari - macOS (krok 1)

Sprawdź podejrzane adresy URL i za pomocą menu rozwijanego zastosuj opcję „Odmów" lub usuń je, klikając „Usuń" na dole okna (jeśli klikniesz „Usuń" i ponownie odwiedzisz złośliwą witrynę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień).

Wyłącz powiadomienia przeglądarki w Safari - macOS (krok 2)

Jak uniknąć spamowych powiadomień przeglądarki?

Internauci powinni być bardzo sceptyczni, gdy są proszeni o zgodę na powiadomienia. Chociaż jest to przydatna funkcja, która umożliwia otrzymywanie aktualnych wiadomości z witryn, które lubisz, oszukańczy marketerzy często ją nadużywają.

Zezwalaj wyłącznie na powiadomienia z witryn, do których masz pełne zaufanie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa używaj aplikacji chroniącej przed złośliwym oprogramowaniem z monitorem przeglądania sieci w czasie rzeczywistym, aby blokować podejrzane strony internetowe, które próbują nakłonić cię do wyrażenia zgody na spamowe powiadomienia. Polecamy korzystanie z Combo Cleaner.

Często zadawane pytania (FAQ)

Dlaczego widzę reklamy (powiadomienia przeglądarki) wyświetlane przez thehypefeed[.]com w prawym dolnym rogu mojego pulpitu?

Thehypefeed[.]com wysyła powiadomienia, ponieważ przycisk „Zezwalaj" (lub podobny) został kliknięty podczas odwiedzania tej witryny. Thehypefeed[.]com otrzymała pozwolenie na wyświetlanie powiadomień.

Kliknąłem reklamy powiadomieniami. Czy mój komputer jest zainfekowany?

Powiadomienia ze stron internetowych nie mogą zainfekować komputera. Jednak kliknięcie ich może otworzyć złośliwe strony.

Czy thehypefeed[.]com to wirus?

Witryny takie jak thehypefeed[.]com promują różne oszustwa, potencjalnie złośliwe aplikacje i strony. Strony te nie są wirusami.

Czy Combo Cleaner automatycznie usunie reklamy hypefeed[.]com, czy nadal wymagane będą ręczne czynności?

Tak, Combo Cleaner przeskanuje twój komputer i usunie uprawnienia nadane dla thehypefeed[.]com. Zablokuje również dalszy dostęp do thehypefeed[.]com. Żadne dodatkowe kroki nie będą wymagane.

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Kod QR
Ads by thehypefeed.com kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Ads by thehypefeed.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.