FacebookTwitterLinkedIn

Jak usunąć aplikacje promujące highercaptcha-settle.com?

Znany również jako: Reklamy highercaptcha-settle.com
Typ: Adware
Poziom zniszczenia: Średni

Czym jest highercaptcha-settle[.]com?

Highercaptcha-settle[.]com jest dość podobna do news-rewuje[.]cc, nomore-spam[.]com, news-joruca[.]cc i wielu innych podejrzanych stron internetowych. W zależności od geolokalizacji odwiedzającego, ta strona otwiera dwie, trzy inne witryny tego rodzaju lub wyświetla zwodniczą treść (na przykład zwodniczą wiadomość, fałszywy test CAPTCHA). Zwykle strony takie jak highcaptcha-settle[.]com są otwierane przez zainstalowane potencjalnie niechciane aplikacje (PUA), odwiedzane podejrzane strony lub kliknięcie podejrzane reklamy.

Przekierowania pop-up highercaptcha-settle[.]com

Szczegółowe informacje o highercaptcha-settle[.]com i PUA

Zwykle takie witryny, jak highcaptcha-settle[.]com, są zaprojektowane, aby wykorzystywać technikę przynęty do kliknięcia, aby nakłonić odwiedzających do umożliwienia im wyświetlania powiadomień. Ta konkretna strona wyświetla zwodniczy komunikat (fałszywy test CAPTCHA) zachęcający odwiedzających do kliknięcia przycisku „Zezwól", aby udowodnić, że nie są robotami. Zdecydowanie zaleca się, aby nie zezwalać na wyświetlanie powiadomień na highcaptcha-settle[.]com lub jakiejkolwiek innej podobnej stronie — większość z tych stron wyświetla powiadomienia zawierające linki do podejrzanych witryn, podejrzanych reklam itp.

Ponadto, highcaptcha-settle[.]com prawdopodobnie jest przeznaczona do otwierania podejrzanych stron zaprojektowanych w celu nakłaniania odwiedzających do pobrania potencjalnie niechcianych aplikacji (na przykład porywaczy przeglądarki, aplikacji typu adware), podania danych osobowych (na przykład danych karty kredytowej, danych logowania) itd. Kilka przykładów witryn, które można promować za pomocą witryn takich jak highcaptcha-settle[.]com, to "Your Chrome Is Severely Damaged By 13 Malware!", "Your Device Might Have Security Issues" i "Firewall Spyware Alert". Z tych powodów zdecydowanie nie należy ufać highcaptcha-settle[.]com i witrynom, które otwiera ten adres.

Dość często aplikacje (PUA) zaprojektowane do promowania stron takich jak uppercaptcha-settle[.]com służą do zbierania danych i generowania reklam. Te PUA zbierają adresy IP, wprowadzone zapytania wyszukiwania, geolokalizacje, adresy odwiedzanych stron lub inne dane przeglądania. W niektórych przypadkach tego rodzaju aplikacje mogą być zaprojektowane do zbierania poufnych informacji (takich jak zapisane hasła, dane karty kredytowej), które mogą zostać użyte do kradzieży kont, dokonywania nieuczciwych zakupów itp.

PUA można również zaprojektować do generowania reklam kuponowych, banerowych, ankietowych, pop-up i innych. Często zdarza się, że te reklamy są wykorzystywane do promowania podejrzanych stron lub rozpowszechniania niechcianego oprogramowania. W drugim przypadku reklamy te mogą powodować pobranie i instalację niechcianych, potencjalnie złośliwych aplikacji, uruchamiając określone skrypty.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Reklamy highercaptcha-settle.com
Typ zagrożenia Reklamy powiadomień push, niechciane reklamy, reklamy pop-up
Nazwy wykrycia Kaspersky (Malware), Pełna lista (VirusTotal)
Obsługiwany adres IP 5.8.34.26
Obserwowane domeny a.highercaptcha-settle[.]com, b.highercaptcha-settle[.]com, c.highercaptcha-settle[.]com, d.highercaptcha-settle[.]com, e.highercaptcha-settle[.]com, g.highercaptcha-settle[.]com, h.highercaptcha-settle[.]com
Objawy Dostrzeganie ogłoszeń niepochodzących z przeglądanych przez ciebie stron. Natrętne reklamy pop-up. Obniżona prędkość przeglądania internetu.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, potencjalnie niechciane aplikacje (adware)
Zniszczenie Obniżona wydajność komputera, śledzenie przeglądania - problemy prywatności, możliwe dodatkowe infekcje malware.
Usuwanie malware (Windows)

Aby usunąć możliwe infekcje malware, przeskanuj komputer profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym. Nasi analitycy bezpieczeństwa zalecają korzystanie z Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.

Ogólne informacje o takich stronach, jak highercaptcha-settle[.]com i PUA

Podsumowując, nie można ufać highcaptcha-settle[.]com i podobnym witrynom. Większość z nich służy do promowania innych podejrzanych stron i wyświetlania zwodniczych treści. Nie należy również ufać potencjalnie niechcianym aplikacjom zaprojektowanym do promowania stron takich jak uppercaptcha-settle[.]com.

Rzadko zdarza się, aby PUA były przydatne dla użytkowników. Zwykle nie poprawiają one przeglądania i nie zapewniają żadnych funkcji itp. Głównym celem PUA jest generowanie przychodów dla ich programistów poprzez zbieranie informacji, wyświetlanie reklam i promowanie podejrzanych witryn.

Jak zainstalowano adware na moim komputerze?

W niektórych przypadkach użytkownicy pobierają lub instalują potencjalnie niechciane aplikacje za pomocą zwodniczych reklam – powodują to klikając reklamy zaprojektowane do wykonywania określonych skryptów. Rzadko zdarza się, aby reklamy tego typu pojawiały się na legalnych witrynach.

W innych przypadkach użytkownicy pobierają lub instalują PUA razem z innymi programami, gdy te aplikacje są zawarte w narzędziach do pobierania lub instalatorów innych programów oraz jako dodatkowe oferty. Zazwyczaj użytkownicy mogą odznaczyć niechciane aplikacje (odrzucić niechciane oferty) za pomocą „Niestandardowych", „Zaawansowanych" i innych podobnych ustawień lub odznaczając pola wyboru, które mają konfiguratory pobierania lub instalatory. PUA uzyskują pozwolenie na pobranie lub instalację, gdy użytkownicy zakończą pobieranie, instalację innych programów bez modyfikowania (zmiany) wyżej wymienionych ustawień.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Oprogramowanie i pliki należy pobierać z oficjalnych witryn oraz za pośrednictwem bezpośrednich linków. Pliki (lub programy) pobrane za pośrednictwem sieci peer-to-peer (na przykład eMule, klienci torrent), programów do pobierania stron trzecich, z nieoficjalnych stron itp. mogą być złośliwe. Aplikacje zainstalowane za pośrednictwem instalatorów innych firm mogą być również zaprojektowane do instalowania malware.

Programy pobierania i instalacji, które mają „Zaawansowane", „Własne", „Niestandardowe" lub inne ustawienia albo zaznaczone pola wyboru, prawdopodobnie zawierają dodatkowe oferty. Oferty te należy odrzucić przed zakończeniem pobierania i instalacji. Zwykle niechciane aplikacje są dołączane do bezpłatnych programów.

Nie należy ufać reklamom na niewiarygodnych stronach — mogą one otwierać potencjalnie złośliwe strony lub uruchamiać skrypty mające na celu pobieranie i instalację. Wszelkie podejrzane lub nieznane rozszerzenia, dodatki lub wtyczki zainstalowane w przeglądarce internetowej oraz oprogramowanie tego rodzaju zainstalowane w systemie operacyjnym powinny zostać usunięte. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany nieuczciwymi aplikacjami, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie je usunąć.

Wygląd witryny highercaptcha-settle[.]com (GIF):

Wygląd witryny highercaptcha-settle[.]com (GIF)

Powiadomienie z highercaptcha-settle[.]com:

Powiadomienie reklamowe highercaptcha-settle.com

WAŻNA UWAGA! Ta zwodnicza strona prosi o włączenie powiadomień przeglądarki internetowej.

Dlatego przed rozpoczęciem wykonaj następujące kroki:

Google Chrome (PC):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu
 • Wybierz "Ustawienia", przewiń w dół i kliknij "Zaawansowane"
 • Przewiń w dół do sekcji "Prywatność i bezpieczeństwo", wybierz "Ustawienia treści", a następnie "Powiadomienia"
 • Kliknij trzy kropki po prawej stronie każdego podejrzanego adresu URL i kliknij "Blokuj" lub "Usuń" (jeśli klikniesz "Usuń" i ponownie wejdziesz na złośliwą stronę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień)

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Google Chrome

Google Chrome (Android):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu i kliknij "Ustawienia"
 • Przewiń w dół, kliknij "Ustawienia strony", a następnie "Powiadomienia"
 • W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL i kliknij je jeden po drugim
 • Wybierz "Powiadomienia" w sekcji "Pozwolenia" i ustaw przycisk na "WYŁ."

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Android Google Chrome

Mozilla Firefox:

 • Kliknij przycisk Menu (trzy paski) w prawym górnym rogu ekranu
 • Wybierz "Opcje" i na pasku narzędzi po lewej stronie ekranu kliknij "Prywatność i bezpieczeństwo"
 • Przewiń w dół do sekcji "Pozwolenia" i kliknij dwukrotnie przycisk "Ustawienia" obok "Powiadomień"
 • W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL, kliknij menu i wybierz "Blokuj"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Mozilla Firefox

Internet Explorer:

 • Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu okna IE
 • Wybierz "Opcje internetowe"
 • Wybierz zakładkę "Prywatność" i kliknij "Ustawienia" poniżej sekcji "Blokuj pop-up"
 • Wybierz podejrzane adresu URL poniżej i usuń je jeden po drugim klikając przycisk "Usuń"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Internet Explorer

Microsoft Edge:

 • Kliknij przycisk menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu okna Edge
 • Przewiń w dół, znajdź i kliknij „Ustawienia"
 • Przewiń ponownie w dół i kliknij „Wyświetl ustawienia zaawansowane"
 • Kliknij „Zarządzaj" w sekcji „Uprawnienia witryny"
 • Kliknij przełącznik pod każdą podejrzaną witryną

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Microsoft Edge

Safari (Mac):

 • Kliknij przycisk "Safari" w lewym górnym rogu ekranu i wybierz "Preferencje..."
 • Wybierz zakładkę "Witryny", a następnie w lewym panelu wybierz sekcję "Powiadomienia"
 • Sprawdź podejrzane adresy URL i dla każdej z nich zastosuj opcję "Odmów"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Safari

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie adware:

Użytkownicy Windows 10:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy macOS (OSX):

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie adware highercaptcha-settle[.]com za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianej aplikacji, która powoduje przekierowania highercaptcha-settle[.]com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie adware z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć reklamy generowane przez witrynę highercaptcha-settle[.]com przy użyciu Combo Cleaner:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie reklam highercaptcha-settle[.]com z Google Chrome krok 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Usuwanie reklam highercaptcha-settle[.]com z Google Chrome krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem reklamy highercaptcha-settle.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie reklam highercaptcha-settle[.]com z Mozilla Firefox krok 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Usuwanie reklam highercaptcha-settle[.]com z Mozilla Firefox krok 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem reklamy highercaptcha-settle.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i kliknij "Usuń" pod ich nazwami.

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem aktualizacji modułu Microsoft Edge przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

 • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge.

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie reklam highercaptcha-settle[.]com z Internet Explorer krok 1

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych rozszerzeń przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Usuwanie reklam highercaptcha-settle[.]com z Internet Explorer krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem reklamy highercaptcha-settle.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware reklamy highercaptcha-settle.com ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat reklamy highercaptcha-settle.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/21181-highercaptcha-settle-com-ads

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Reklamy highercaptcha-settle.com kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Reklamy highercaptcha-settle.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.