Jak usunąć porywacza przeglądarki Pro Search?

Znany również jako: Przekierowanie Pro Search
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania porywacza przeglądarki Pro Search

Czym jest Pro Search?

Porywacz przeglądarki to aplikacja zaprojektowana w celu promowania fałszywej wyszukiwarki (jej adresu). Aplikacja Pro Search została zaprojektowana w celu promowania tailsearch.com. Ponadto dość często aplikacje tego typu pełnią rolę narzędzi do zbierania danych - zbierają różne informacje. Często zdarza się, że użytkownicy nieumyślnie pobierają i instalują porywacze przeglądarki, dlatego usługa Pro Search jest sklasyfikowana jako potencjalnie niechciana aplikacja (PUA).

tailsearch.com redirects to google.com

Po instalacji, porywacze przeglądarki zmieniają takie ustawienia, jak adres domyślnej wyszukiwarki, strony domowej i nowej karty na adres określonej fałszywej wyszukiwarki. Innymi słowy, upewniają się, że użytkownicy odwiedzą określony adres, gdy wprowadzają zapytania wyszukiwania w pasku adresu, otwierają przeglądarkę lub nową kartę. Wiadomo, że Pro Search nie zawsze zmienia wyżej wymienione ustawienia, jednak wykrywa, kiedy użytkownicy wpisują zapytania wyszukiwania w pasku adresu URL i przekierowuje ich na tailsearch.com, nawet jeśli pozostawia niezmienione ustawienia przeglądarki. W zależności od geolokalizacji użytkownika, tailsearch.com przekierowuje do google.com lub bing.com - zapewnia wyniki wygenerowane przez Google lub Bing. W taki czy inny sposób nie generuje unikalnych wyników i to jest główny powód, dla którego nazywana jest fałszywą wyszukiwarką. Warto wspomnieć, że przed otwarciem strony bing.com, strona tailsearch.com otwiera przekierowania za pośrednictwem my-search.com i search-checker.com, kilku innych podejrzanych adresów. W większości przypadków użytkownicy mogą usunąć adres fałszywej wyszukiwarki z ustawień przeglądarki tylko wtedy, gdy porywacz przeglądarki, którego celem jest jego promowanie, nie jest już zainstalowany w przeglądarce. Innym powodem, dla którego nie należy instalować Pro Search ani żadnej innej aplikacji tego typu w przeglądarce i/lub komputerze, jest to, że aplikacje tego typu są zwykle zaprojektowane do zbierania różnych danych. Zwykle obierają za cel takie dane, jak adresy IP, geolokalizacje, wprowadzone zapytania wyszukiwania, adresy odwiedzanych stron itp. Jednak w niektórych przypadkach mogą być również przeznaczone do zbierania poufnych i wrażliwych informacji. Głównym powodem tego problemu jest to, że zebrane informacje mogą zostać sprzedane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom) lub wykorzystane do generowania przychodów w inny sposób. Oznacza to, że porywacz przeglądarki może być sprawcą problemów związanych z bezpieczeństwem przeglądania, prywatnością, a nawet kradzieżą tożsamości.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Pro Search
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki Pro Search
Rzekoma funkcjonalność Ulepszone przeglądania sieci
Promowany adres URL tailsearch.com
Obsługiwany adres IP (tailsearch.com) 104.27.146.124
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarkam nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania internetu przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Przekierowanie Pro Search, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Kilka przykładów innych porywaczy przeglądarki, które działają jak Pro Search, to DirectStreamSearch, Stop Notifications i ConverterSearchPlus. Zwykle aplikacje tego typu są reklamowane jako przydatne (zapewniające różne funkcje, poprawiające jakość przeglądania itp.). Niemniej jednak większość z nich jest nie tylko bezużyteczna, ale także może powodować różne problemy. Jak wspomniano w pierwszym akapicie, w większości przypadków użytkownicy nieświadomie pobierają porywaczy przeglądarki (i inne PUA).

Jak zainstalowano Pro Search na moim komputerze?

W większości przypadków użytkownicy pobierają i/lub instalują potencjalnie niechciane aplikacje za pośrednictwem konfiguratorów pobierania i/lub instalacji innych programów. Dokładniej, gdy PUA są dołączone w konfiguratorach jako dodatkowe oferty. Zwykle takie oferty można odrzucić przed zakończeniem pobierania i/lub instalacji. Można to zrobić za pomocą „Zaawansowanych", „Własnych" lub innych ustawień konfiguratora lub odznaczając niektóre pola wyboru, które są w nich dostępne. Gdy użytkownicy pobierają i/lub instalują programy bez sprawdzania i zmiany jakichkolwiek ustawień domyślnych, pobierają i/lub instalują również dołączone PUA. W niektórych przypadkach użytkownicy powodują takie pobrania i/lub instalacje, klikając zwodnicze reklamy. Jednak tylko wtedy, gdy klikną reklamy zaprojektowane do wykonywania określonych skryptów.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zewnętrzne programy do pobierania, instalatory, sieci peer-to-peer (np. klienci torrent, eMule), podejrzane witryny itp. nie powinny być używane ani do pobierania ani instalowania oprogramowania. Pliki i programy należy pobierać z oficjalnych witryn i za pośrednictwem bezpośrednich linków. Konfiguratory pobierania i/lub instalacji, które mają takie ustawienia (i/lub niektóre pola wyboru, jak „Niestandardowe", „Zaawansowane"), powinny być zawsze zaznaczone pod kątem ofert pobrania i/lub zainstalowania dodatkowo dołączonych aplikacji. Takie oferty można i należy odrzucić przed zakończeniem pobierania i instalacji. Nie należy również klikać reklam, które pojawiają się na podejrzanych witrynach (np. na stronach związanych z pornografią, hazardem, randkami dla dorosłych). Dość często te reklamy mają na celu otwieranie innych podejrzanych stron. W niektórych przypadkach mogą być przeznaczone do pobierania, instalowania niechcianych aplikacji. Należy usunąć wszelkie niechciane, podejrzane aplikacje (rozszerzenia, wtyczki lub dodatki), które są już zainstalowane w przeglądarce internetowej. To samo należy zrobić z programami tego typu, które są zainstalowane na komputerze/systemie operacyjnym. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany Pro Search, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie usunąć tego porywacza przeglądarki.

Tailsearch.com przekierowuje do bing.com poprzez my-search.com i search-checker.com (GIF):

tailsearch.com redirects to bing.com

Witryna promująca porywacza przeglądarki Pro Search:

Website used to promote Pro Search browser hijacker

Powiadomienie mówiące, że Pro Search może czytać i zmieniać konkretne dane:

pro search browser hijacker notification

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Przekierowanie Pro Search: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Przekierowanie Pro Search. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Pro Search:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

tailsearch.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji (na przykład "Pro Search"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do witryny tailsearch.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki Pro Search z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing tailsearch.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj "Pro Search" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing tailsearch.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie" wyłącz "Pro Search", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.tailsearch.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing tailsearch.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "tailsearch.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie pro search, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing tailsearch.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "Pro Search", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing tailsearch.com from Mozilla Firefox homepage

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "Pro Search", usuń hxxp://tailsearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing tailsearch.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie pro search, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie pro search, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing tailsearch.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing tailsearch.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://tailsearch.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing tailsearch.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "Pro Search".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie pro search, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie pro search ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie pro search lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/19300-pro-search-browser-hijacker

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie Pro Search kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie Pro Search na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Przekierowanie Pro Search dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.