FacebookTwitterLinkedIn

Jak odinstalować My Login Hub

Znany również jako: Przekierowanie hp.hmyloginhub.co
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania porywacza przeglądarki My Login Hub

Czym jest My Login Hub?

Aplikacja My Login Hub rzekomo zapewnia szybki dostęp do różnych kont e-mail - użytkownicy mogą uzyskać do nich bezpośredni dostęp z nowo otwartej karty. W rzeczywistości My Login Hub to porywacz przeglądarki i potencjalnie niechciana aplikacja (PUA). Zwykle porywacze przeglądarki promują adresy fałszywych wyszukiwarek, zmieniając ustawienia przeglądarki. Ponadto większość zbiera dane przeglądania. Są one sklasyfikowane jako PUA, ponieważ ludzie mają tendencję do ich przypadkowego pobierania i instalowania. Pamiętaj, że My Login Hub jest instalowana razem z inną PUA o nazwie Hide My Searches.

hp.hmyloginhub.co browser hijacker

Zwykle porywacze przeglądarki zmieniają takie ustawienia, jak adres domyślnej wyszukiwarki, strony domowej i nowej karty. My Login Hub przypisuje te adresy do hp.hmyloginhub.co. Dlatego przeglądarki porwane przez My Login Hub ładują ten adres, gdy użytkownicy otwierają program przeglądarki. Ponadto, ładuje się on, gdy otwierają nową kartę lub wprowadzają wyszukiwane hasła w pasku adresu URL. Pamiętaj, że hp.hmyloginhub.co to adres fałszywej wyszukiwarki, która nie generuje żadnych unikalnych wyników wyszukiwania - po prostu zapewnia wyniki generowane przez Yahoo. Dlatego osoby, które używają hp.hmyloginhub.co jako wyszukiwarki, są przekierowywane do search.yahoo.com. Aby usunąć hp.hmyloginhub.co z wyżej wymienionych ustawień, My Login Hub musi zostać odinstalowany. W przeciwnym razie ten porywacz przeglądarki zmieni ustawienia po każdej próbie ich zmiany. Należy go również odinstalować, ponieważ aplikacje tego typu są zwykle zaprojektowane do zbierania danych przeglądania. W niektórych przypadkach zapisują również osobiste i wrażliwe dane. Zwykle zbierają adresy IP, adresy odwiedzanych stron, wprowadzane zapytania, geolokalizacje itd. Programiści sprzedają te informacje stronom trzecim (często cyberprzestępcom), które niewłaściwie wykorzystują dane prywatne do generowania przychodów. Używanie porywaczy przeglądarki lub instalowanie ich w przeglądarkach i/lub systemach operacyjnych nie jest bezpieczne. Te aplikacje powodują problemy z bezpieczeństwem przeglądania, prywatnością itp., a niektórzy użytkownicy mogą nawet stać się ofiarami kradzieży tożsamości.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa My Login Hub
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka.
Nazwy wykrycia Avast (Win32:AdwareSig [Adw]), DrWeb (Adware.Spigot.155), ESET-NOD32 (potencjalnie niechciany wariant Win32/WinWrapper.V), Microsoft (PUA:Win32/WinWrapper), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Rozszerzenie(a) przeglądarki My Login Hub
Rzekoma funkcjonalność Ta aplikacja rzekomo zapewnia szybki dostęp do różnych kont e-mail.
Promowany adres URL hp.hmyloginhub.co
Używany IP (hp.hmyloginhub.co) 52.21.170.29 
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania sieci przy użyciu jego wyszukiwarek.
Informacje dodatkowe My Login Hub jest dystrybuowany z innym porywaczem przeglądarki o nazwie Hide My Searches.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na złośliwe witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Przekierowanie hp.hmyloginhub.co, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

My Login Hub jest podobna do innych aplikacji tego typu, w tym na przykład Newfinder APP, Auto Purge i Quickgo Search. Zwykle porywacze przeglądarki są reklamowane jako przydatne i legalne aplikacje, jednak po instalacji zmieniają ustawienia przeglądarki i stale zbierają informacje. Te aplikacje generują przychody dla programistów i często nie przynoszą żadnych przydatnych funkcji ani żadnej innej wartości. Z tych powodów My Login Hub, Hide My Searches i inne PUA powinny zostać natychmiast odinstalowane.

Jak zainstalowałem My Login Hub na moim komputerze?

My Login Hub jest dostępna do pobrania na swojej stronie internetowej, jednak większość osób pobiera ją i instaluje za pomocą zwodniczych reklam lub konfiguratorów innego oprogramowania. Aby nakłonić użytkowników do pobrania i zainstalowania PUA przy użyciu innego oprogramowania, programiści dystrybuują PUA przy użyciu metody „sprzedaży wiązanej" - dołączają niechciane aplikacje do konfiguratorów pobierania i/lub instalacji oraz ukrywają informacje o tym w takich ustawieniach, jak „Niestandardowe", „Zaawansowane" itd. Osoby, które pozostawią te ustawienia niezaznaczone i niezmienione, często domyślnie zezwalają na pobieranie i instalację niechcianych aplikacji.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Niebezpieczne jest pobieranie i/lub instalowanie oprogramowania za pomocą zewnętrznych programów pobierania, instalatorów, sieci peer-to-peer, takich jak eMule, klienci torrentów, nieoficjalnych stron internetowych lub innych podobnych źródeł. Pobieraj je wyłącznie z oficjalnych stron internetowych i poprzez bezpośrednie linki pobierania. Jeśli konfiguratory pobierania i/lub instalacji zawierają takie ustawienia, jak „Niestandardowe", „Zaawansowane", nie pozostawiaj ich niezaznaczonych. Jeśli zawierają oferty pobrania lub instalacji niechcianego oprogramowania, należy je odrzucić przed zakończeniem pobierania i/lub instalacji. Pamiętaj, że kliknięte reklamy wyświetlane na podejrzanych stronach internetowych często przekierowują na niewiarygodne strony internetowe. W niektórych przypadkach pobierają i/lub instalują niechciane programy. Usuń wszystkie niechciane rozszerzenia, dodatki lub wtyczki, które są już zainstalowane w twojej przeglądarce. Odinstaluj również tego rodzaju programy, które są zainstalowane w twoim systemie operacyjnym. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany My Login Hub, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki.

Witryna promująca porywacza przeglądarki My Login Hub:

Website used to promote My Login Hub browser hijacker

Konfigurator instalacji porywacza przeglądarki My Login Hub:

Official My Login Hub browser hijacker installation setup

My Login Hub prosi o pozwolenie na czytanie i zmianę danych:

my login hub browser hijacker asks for various permissions

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Przekierowanie hp.hmyloginhub.co: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Przekierowanie hp.hmyloginhub.co. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki My Login Hub:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

hp.hmyloginhub.co browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje (na przykład "My Login Hub"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianych aplikacji, które powodują przekierowania do hmyloginhub.co, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki My Login Hub z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing hp.hmyloginhub.co related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.hmyloginhub.co from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://hp.hmyloginhub.co i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.hmyloginhub.co from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "My Login Hub".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie hp.hmyloginhub.co, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing hp.hmyloginhub.co related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj "My Login Hub" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki (np. "Hide My Searches" i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.hmyloginhub.co from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie" wyłącz "My Login Hub" lub "Hide My Searches", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://hp.hmyloginhub.co lub hxxps://hidemysearches.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.hmyloginhub.co from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "hxxp://hp.hmyloginhub.co" i "hxxp://hidemysearches.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie hp.hmyloginhub.co, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing hp.hmyloginhub.co related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "My Login Hub", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki (np. "Hide My Searches").

Zmiana twojej strony domowej:

Removing hp.hmyloginhub.co from Mozilla Firefox homepage

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "My Login Hub" lub "Hide My Searches", usuń hxxp://hp.hmyloginhub.co lub hxxp://hidemysearches.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing hp.hmyloginhub.co from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "fałszywe" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie hp.hmyloginhub.co, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie hp.hmyloginhub.co, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie hp.hmyloginhub.co ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie hp.hmyloginhub.co lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/16623-my-login-hub-browser-hijacker

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie hp.hmyloginhub.co kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie hp.hmyloginhub.co na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Przekierowanie hp.hmyloginhub.co dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.