Jak powstrzymać przeglądarki przed otwieraniem losx.xyz?

Znany również jako: Porywacz przeglądarki losx.xyz
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania losx.xyz

Czym jest losx.xyz?

Losx.xyz jest jedną z wielu fałszywych wyszukiwarek. Wiadomo, że dwie aplikacje służące do jej promowania nazywają się APP (w Chrome) i SDL (w Firefox). Jednak mogą zostać użyte w tym celu również inne aplikacje. Zazwyczaj aplikacje promujące fałszywe wyszukiwarki są sklasyfikowane jako porywacze przeglądarki, potencjalnie niechciane aplikacje (PUA). Zazwyczaj robią to, zmieniając ustawienia przeglądarki. Jednak te konkretne aplikacje nie zawsze je zmieniają. Warto również wspomnieć, że PUA tego typu zwykle służą do zbierania informacji związanych z przeglądaniem stron przez użytkownika.

losx.xyz browser hijacker

Zwykle porywacze przeglądarki promują fałszywe wyszukiwarki, zmieniając adres domyślnej wyszukiwarki, strony domowej i nowej karty na adres fałszywej wyszukiwarki. W tym przypadku byłby to adres losx.xyz. Jak wspomnieliśmy na początku, SDL, APP i inne aplikacje powiązane z losx.xyz mogą nie zmienić tych ustawień. Jednak ich użytkownicy nadal są przekierowywani na ten adres, gdy wprowadzają zapytania do paska adresu URL lub przeszukują internet za pomocą Google, Yahoo i innych wyszukiwarek. Ponadto przed otwarciem losx.xyz, przeglądarki, których dotyczy problem, zmuszają użytkowników do odwiedzenia innego podejrzanego adresu (searchxp.xyz). Ponadto wyszukiwarki takie jak losx.xyz często przynoszą fałszywe wyniki i/lub reklamy, które zwykle prowadzą do stron wprowadzających w błąd, potencjalnie złośliwych i niewiarygodnych. Aby powstrzymać przeglądarkę przed otwieraniem losx.xyz lub innych podejrzanych stron, należy odinstalować APP, SDL lub inną aplikację powiązaną z losx.xyz. Co więcej, PUA tego typu są często zaprojektowane tak, aby zbierać różne informacje. Na przykład adresy IP użytkownika, adresy URL odwiedzanych witryn, wprowadzone zapytania wyszukiwania, geolokalizacje i inne dane związane z przeglądaniem. W niektórych przypadkach aplikacje tego typu służą również do zbierania danych osobowych. W ten czy inny sposób osoby stojące za nimi mają tendencję do udostępniania zebranych danych stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom). Z reguły obie strony niewłaściwie wykorzystują zebrane informacje do generowania przychodów. Nadużywając ich, narażają użytkowników na kradzież tożsamości, problemy z bezpieczeństwem przeglądania, prywatnością itd. Aby uniknąć problemów, które mogą być spowodowane przez aplikacje tego typu, należy je jak najszybciej odinstalować.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Porywacz przeglądarki losx.xyz
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki SDL, APP i inne.
Rzekoma funkcjonalność Zwykle aplikacje tego typu mają rzekomo ulepszać przeglądanie sieci.
Promowany URL losx.xyz
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Nazwy wykrycia (losx.xyz)
Forcepoint ThreatSeeker (podejrzany), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Obsługiwany adres IP (losx.xyz) 74.208.236.123
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (ustawienia strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, nowej zakładki). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza przeglądarki i przeszukiwania Internetu przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki losx.xyz, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Online Recipes Viewer, My Obituares App i Convert My Vid Search to tylko kilka przykładów innych aplikacji, które są sklasyfikowane jako PUA, a także porywacze przeglądarki. Zazwyczaj aplikacje te są reklamowane jako przydatne, zgodne z prawem itp. Niestety, najczęściej są one przeznaczone wyłącznie do zbierania różnych danych i promowania fałszywych wyszukiwarek. Innymi słowy, aby pomóc programistom w generowaniu przychodów. Nie przynoszą żadnej rzeczywistej wartości dla swoich użytkowników. Poza tym aplikacje tego typu często są przyczyną wyżej wymienionych problemów.

Jak zainstalowałem losx.xyz na moim komputerze?

Czasami PUA można pobrać z ich stron internetowych. Jednak większość osób pobiera je i instaluje niezamierzenie. Zazwyczaj niechciane pobieranie i instalacje odbywają się za pomocą natrętnych reklam, które ludzie celowo lub przypadkowo klikają, lub gdy programiści dystrybuują je za pomocą metody „sprzedaży wiązanej". Używają jej do oszukiwania ludzi do pobrania i/lub zainstalowania PUA wraz z innym oprogramowaniem. Aby to osiągnąć, dołączają PUA w konfiguratorach pobierania lub instalacji oraz ukrywają informacje o tym w swoich ustawieniach, takich jak „Niestandardowe", „Zaawansowane" itd. Gdy te ustawienia pozostaną niezmienione, dołączona PUA otrzymuje pozwolenie na pobranie i/lub zainstalowanie wraz z pożądanym programem.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Nie zaleca się używania zewnętrznych narzędzi pobierania (lub instalatorów), klientów torrent, eMule (lub innych sieci peer-to-peer), nieoficjalnych stron i/lub podobnych źródeł jako narzędzi do pobierania lub instalowania oprogramowania. Zalecamy pobieranie plików i programów wyłącznie z oficjalnych stron internetowych i poprzez bezpośrednie linki pobierania. Ponadto konfiguratory pobierania i instalacji często zawierają różne ustawienia, takie jak „Niestandardowe", „Zaawansowane" itd. Radzimy zawsze je sprawdzać i odrzucać oferty pobrania lub zainstalowania PAU przed zakończeniem pobierania lub instalacji. Zalecamy również unikanie klikania natrętnych reklam, nawet jeśli wyglądają na uzasadnione. Zazwyczaj prowadzą do niewiarygodnych witryn lub powodują niechciane pobieranie plików, instalacje. Aby powstrzymać przeglądarkę przed wyświetlaniem reklam i/lub otwieraniem podejrzanych stron, należy odinstalować wszystkie niechciane, nieznane lub podejrzane aplikacje (rozszerzenia, wtyczki lub dodatki) z przeglądarki i programów z komputera. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany porywaczami przeglądarki, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie go wyeliminować.

Zwodnicza strona związana z niechcianą aplikacją SDL zachęca odwiedzających do aktualizacji Firefoksa za pomocą fałszywego narzędzia do aktualizacji:

deceptive page encourages visitors to use fake Firefox updater

Zwodnicza strona związana z niechcianą aplikacją APP zachęca odwiedzających do zainstalowania innej aplikacji tego typu o nazwie "Flash SD App":

losx.xyz download page encourages to install Flash SD App unwanted app

SDL prosi o pozwolenie, aby uzyskać dostęp do danych na Mozilla Firefox:

SDL sks for a permissions to access data on Firefox

 APP prosi o pozwolenie, aby uzyskać dostęp do danych na Google Chrome:

APP asks for a permission to access data on Chrome

Wygląd losx.xyz (GIF):

losx.xyz appearance in gif

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki losx.xyz: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki losx.xyz. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie przekierowania losx.xyz:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

losx.xyz browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje przekierowania do losx.xyz, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie przekierowania losx.xyz z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing losx.xyz related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki (takie jak "APP", "SDL"), wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing losx.xyz from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://losx.xyz i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing losx.xyz from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "APP", "SDL" lub inne podejrzane aplikacje.

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki losx.xyz, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing losx.xyz related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki (jak "APP") i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing losx.xyz from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie" wyłącz "APP", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.losx.xyz). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing losx.xyz from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "losx.xyz". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki losx.xyz, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing losx.xyz related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "SDL", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing losx.xyz from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "SDL" (i inne niechciane aplikacje, usuń hxxp://losx.xyz i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing losx.xyz from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "losx"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz „Resetuj", aby przywrócić wartości domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki losx.xyz, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki losx.xyz, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki losx.xyz ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki losx.xyz lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/16335-losx-xyz-redirect

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki losx.xyz kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki losx.xyz na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki losx.xyz dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.