Przekierowanie searchpage.com

Znany również jako: SearchPage Tab (porywacz przeglądarki)
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania searchpage.com

Czym jest searchpage.com?

Programiści prezentują searchpage.com jako "najnowocześniejszą" wyszukiwarkę internetową, która znacznie zwiększa ulepsza przeglądanie Internetu przez użytkowników, generując lepsze wyniki wyszukiwania. Na pierwszy rzut oka searchpage.com wydaje się całkowicie odpowiednia i przydatna. Pamiętaj jednak, że ta strona jest promowana przez SearchPage Tab - potencjalnie niechciany program (PUP), która potajemnie infiltruje system i modyfikuje opcje przeglądarek bez potrzeby uzyskania zgody użytkownika. Ponadto strona searchpage.com jest przeznaczona do zbierania różnych danych dotyczących aktywności przeglądania Internetu przez użytkownika.

searchpage.com browser hijacker

Po infiltracji SearchPage Tab modyfikuje ustawienia adresu URL nowej zakładki, domyślnej wyszukiwarki i strony domowej przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox), przypisując je do strony searchpage.com. Zmiany te nie są bardzo istotne. Niemniej jednak użytkownicy muszą być świadomi, że SearchPage Tab kontynuuje przypisywanie tych ustawień za każdym razem, gdy użytkownicy próbują je zmienić. Z tego powodu przywrócenie przeglądarek do poprzedniego stanu staje się niemożliwe. Użytkownicy zawsze muszą odwiedzać stronę searchpage.com za każdym razem, gdy otwierają nową kartę przeglądarki i/lub przeszukują Internet za pośrednictwem paska adresu URL. W związku z tym jakość przeglądania sieciw znacznie się zmniejsza. Innym minusem jest śledzenie informacji. Pamiętaj, że SearchPage Tab i strona searchpage.com ciągle monitorują aktywność użytkowników poprzez zapisywanie adresów IP (Protokołu Internetowego), odwiedzanych adresów URL, przeglądanych stron, wprowadzonych zapytań i innych podobnych informacji, które mogą zawierać dane osobowe. Po zebraniu tych informacji deweloperzy udostępniają je stronom trzecim. Osoby te (potencjalnie cyberprzestępcy) dążą do generowania przychodów, a tym samym mogą ostatecznie nadużywać danych osobowych użytkowników. W ten sposób osoby trzecie mogą powodować poważne problemy z prywatnością lub nawet kradzież tożsamości. Z tego powodu zaleca się odinstalowanie wszystkich potencjalnie niechcianych programów oraz nigdy nie odwiedzanie ponownie strony searchpage.com.

Podsumowanie zagrożenia:
NazwaSearchPage Tab (porywacz przeglądarki)
Typ zagrożeniaPorywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
ObjawyZmienione ustawienia przeglądarki (przeglądarek) internetowej (strony domowej, domyślnej wyszukiwarki, ustawień nowej karty). Użytkownicy są zmuszeni do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania Internetu przy użyciu ich wyszukiwarek.
Metody dystrybucjiZwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
ZniszczenieŚledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowywania do podejrzanych witryn.
Usuwanie

Aby wyeliminować SearchPage Tab (porywacz przeglądarki), nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Internet jest pełen fałszywych wyszukiwarek praktycznie identycznych z searchpage.com. Lista przykładów zawiera (ale nie ogranicza się do) startme.today, euro-search.net, searchprivacy.co i safeforsearch.net. Każda fałszywa wyszukiwarka twierdzi, że zwiększa wygodę przeglądania sieci przez użytkowników, zapewniając wiele użytecznych funkcji (np. poprawione wyniki wyszukiwania, skróty do popularnych stron internetowych, kursy walut, lokalną prognozę pogody itp.). W rzeczywistości jednak strony te wsą całkowicie bezużyteczne dla zwykłych użytkowników. Fałszywe wyszukiwarki mają jedynie na celu generowanie przychodów dla programistów. Z tego powodu nieustannie promują inne strony, generując niechciane reklamy online i zbierając różne informacje. Strony internetowe osób trzecich promowane są poprzez generowanie fałszywych wyników wyszukiwania. Natrętne reklamy i fałszywe wyniki wyszukiwania mogą prowadzić do złośliwych stron. Ponadto wyświetlane reklamy mogą również wykonywać skrypty przeznaczone do pobierania/instalowania malware i/lub potencjalnie niechcianych programów. Z tego powodu fałszywe wyszukiwarki stanowią bezpośrednie zagrożenie dla prywatności użytkowników i bezpieczeństwa przeglądania Internetu. Pamiętaj, że w czasie testów searchpage.com używała wyszukiwarki Yahoo, co oznacza, że ​​nie generuje fałszywych wyników wyszukiwania ani nie wyświetla reklam.

Jak strona searchpage.com zainstalowała się na moim komputerze?

Potencjalnie niechciane programy, takie jak SearchPage Tab są dystrybuowane przy użyciu niechcianych reklam, a także zwodniczej metody marketingowej zwanej "sprzedażą wiązaną". Z tego powodu użytkownicy często instalują PUP bez uprzedzenia i własnej zgody. "Sprzedaż wiązana" to potajemna instalacja aplikacji innych firm wraz ze zwykłymi systemami. Ponadto, programiści ukrywają dołączone aplikacje w sekcji "Niestandardowych"/"Zaawansowanych" procesów pobierania lub instalacji. Problem polega na tym, że użytkownicy często pośpieszają te procesy i pomijają większość ich kroków. Ponadto użytkownicy mogą klikać niechciane reklamy. Czyniąc to, użytkownicy po prostu narażają swój system na ryzyko różnych infekcji, a swoją prywatność na zagrożenie.

Jak uniknąć zainstalowania potencjalnie niechcianych aplikacji?

W celu uniknięcia tej sytuacji użytkownicy muszą być bardzo ostrożni podczas przeglądania Internetu i pobierania/instalowania oprogramowania. Na początek użytkownicy powinni unikać klikania reklam za wszelką cenę. Wyniki badań pokazują, że oszuści poświęcają dużo czasu i wysiłku na tworzenie natrętnych reklam wyglądających autentycznie. Z tego powodu ocenienie, czy reklamy pochodzą z odwiedzanej strony internetowej czy też nie, staje się praktycznie niemożliwe. Tym samym nie należy podejmować ryzyka kliknięcia ich. Ponadto bardzo ważne jest dokładne przeanalizowanie każdego etapu pobierania/instalowania (za pomocą "Niestandardowych" lub "Zaawansowanych" ustawień). Ponadto użytkownicy powinni zawsze (jeśli to możliwe) wybrać bezpośredni link URL do pobrania zamiast używać narzędzi pobierania strony trzeciej. Kluczem do bezpieczeństwa komputera jest ostrożność.

Konfigurator instalatora porywacza przeglądarki SearchPage Tab:

Official SearchPage Tab browser hijacker installation setup

Natychmiastowe automatyczne usunięcie SearchPage Tab (porywacz przeglądarki): Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się SearchPage Tab (porywacz przeglądarki). Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki SearchPage Tab:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

searchpage.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów spójrz na wszelkie potencjalnie niechciane aplikacje (np. "SearchPage Tab"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu, który powoduje przekierowania do searchpage.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki SearchPage Tab z przeglądarek internetowych:

Usuwanie porywacza przeglądarki SearchPage Tab z przeglądarek internetowych:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing searchpage.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na "SearchPage Tab" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing searchpage.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://searchpage.com i wprowadź swoją preferowaną domenę, która otworzy się za każdym razem, gdy uruchomisz Internet Expllorer. Możesz również ustawić pustą stronę, gdy uruchamiasz Internet Explorer.

Removing searchpage.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google, „Bing" lub inną preferowaną wyszukiwarkę jako swoją domyslną i usuń"SearchPage Tab".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem searchpage tab (porywacz przeglądarki), możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing searchpage.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj "SearchPage Tab" I wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij ikonę kosza.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing searchpage.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji "Na starcie", poniżej opcji „Ustaw konkretną stronę lub zestaw stron" poszukaj adresu URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.searchpage.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech poziomych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing searchpage.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome) i wybierz "Zarządzaj wyszukiwarkami. Na otwartej liście poszukaj "searchpage" i po zlokalizowaniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL oraz wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem searchpage tab (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing searchpage.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego) i wybierz "Dodatki". Kliknij na "Rozszerzenia" i usuń "SearchPage Tab" oraz wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing searchpage.com from Mozilla Firefox homepage

Aby zresetować swoją stronę domową kliknij przycisk menu Firefox firefox menu icon , a następnie wybierz "Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://searchpage.com i wprowadź swoją preferowaną domenę, która otworzy się przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing searchpage.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL, wpisz about: config i naciśnij Enter.
Kliknij "Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze: "searchpage"
Kliknij prawym przyciskiem myszy na znalezione preferencje i wybierz opcję "Reset", aby przywrócić ustawienia domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem searchpage tab (porywacz przeglądarki), mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem searchpage tab (porywacz przeglądarki), przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia searchpage tab (porywacz przeglądarki) ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat searchpage tab (porywacz przeglądarki) lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/7402-searchpagecom-virus

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
SearchPage Tab (porywacz przeglądarki) kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania SearchPage Tab (porywacz przeglądarki) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się SearchPage Tab (porywacz przeglądarki) dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.