FacebookTwitterLinkedIn

AVC Plus

Znany również jako: AVC Plus (wirus)
Poziom zniszczenia: Wysoki

Instrukcje usuwania AVC Plus

Czym jest AVC Plus?

AVC Plus to fałszywy program antywirusowy, który próbuje przestraszyć użytkowników komputerów do uwierzenia, że ich komputery zostały zainfekowane malware wysokiego ryzyka, wirusami i trojanami. Ta nieuczciwa aplikacja infiltruje systemy operacyjne za pomocą zainfekowanych załączników e-mail, torrentów do pobrania, exploitów bezpieczeństwa itd. Po udanej infiltracji, AVC Plus imituje skanowanie zabezpieczeń komputera, a następnie generuje długą listę podobno wykrtych szkodliwych programów. Należy pamiętać, że AVC Plus nie posiada bazy definicji wirusów ani żadnych cech, które pozwoliłyby tej aplikacji wykryć jakiekolwiek infekcje wymienionych zabezpieczeń. W rzeczywistości, wszystkie infekcje wymienione podczas "skanowania bezpieczeństwa" są fałszywe i nie istnieją na komputerze ofiary. Prawdziwym celem AVC Plus jest zachęcanie użytkowników do zakupu fałszywego klucza licencyjnego. Nie kupuj AVC Plus - jest to oszustwo opracowane przez cyberprzestępców.

Płacenie za fałszywy pakiet antywirusowy, taki jak ten jest równoważne do wysyłania pieniędzy do przestępców - stracisz pieniądze, a twoje informacje bankowe będą zagrożone. Ponadto, AVC Plus nie zapewnia żadnych funkcji związanych z antywirusowymi, a twój komputer będzie nadal zainfekowany tą fałszywą aplikacją. Jeśli widzisz ten program wykonujący "skany bezpieczeństwa" na twoim komputerze i zachęcający do zakupu "pełnej wersji", twój komputer jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym, któremu nie powinieneś ufać.

Główne okno fałszywego antywirusa avc plus

AVC Plus należy do rodziny fałszywych programów antywirusowych zwanych Braviax/FakeRean i jest zdolny do infekowania komputerów z systememami Windows XP, Windows 7 i Windows 8. Poprzednie fałszywe programy antywirusowe pochodzące z tej rodziny zostały nazwane GuardBytes Plus i A-Secure 2015. Inne fałszywe programy antywirusowe z rodziny Braviax są w stanie zmienić swoje nazwy w zależności od systemu zainfekowanego operacyjnego. Używają prefiksów Zorton, AVbytes, Sirius i Rango - na przykład AVbytes Win 8 Antivirus 2015, Zorton Win 7 Antivirus 2014 itp. W 2014 przypadku AVC Plus, nazwa tego fałszywego programu antywirusowego pozostaje identyczna na wszystkich systemach operacyjnych. Bliższe badanie AVC Plus ujawnia, że większość infekcji tego typu jest spowodowanych przez trojany i fałszywe ostrzeżenia bezpieczeństwa pop-up. Nie ufaj wiadomościom online, stwierdzającym, że twój komputer jest zainfekowany i oferującym pobranie oprogramowania w celu wyeliminowania rzekomo znalezionych stwierdzonych problemów bezpieczeństwa. Inne praktyki, aby uniknąć tego typu fałszywych infekcji antywirusowych obejmują częste aktualizacje oprogramowania i korzystanie z legalnych programów antyspyware i antywirusów. Jeśli twój komputer został zainfekowany przez nieuczciwą aplikację AVC Plus, nie płać za pełną wersję - zapoznaj się z poniższym przewodnikiem usuwania i wyeliminuj ją z systemu.

Przykłady fałszywych wiadomości ostrzegawczych wyświetlanych przez AVC Plus:

“Wykryto zagrożenie bezpieczeństwa systemu. Wirusy i/lub programy szpiegujące mogą teraz uszkadzać system. Zapobiegnij infekcji i utracie danych lub kradzieży poprzez uruchomienie bezpłatnego skanowania bezpieczeństwa"
"AVC Plus zablokował program przed dostępem do Internetu - Ten program jest zainfekowany Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Prywatne dane mogą być skradzione przez osoby trzecie, w tym dane kart kredytowych i hasła"
"AVC Plus Alert - system zhakowany! Nieznany program skanuje teraz rejestr systemu! Wykryto kradzież tożsamości"
"Znaleziono oprogramowanie śledzące! Aktywność twojego PC jest monitorowana. Możliwa infekcja spyware. Bezpieczeństwo danych może być zagrożone. Poufne dane mogą zostać skradzione. Zapobiegnij teraz uszkodzeniu wykonując skanowanie bezpieczeństwa”

Fałszywy antywirus AVC Plus wykonujący fałszywy skan bezpieczeństwa komputera:

avc plus wykonujący fałszywy skan bezpieczeństwa komputera

AVC Plus blokujący dostęp do Internetu:

Alarm Internet Explorer. Odwiedzenie tej strony może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa twojego systemu! Możliwe przyczyny to:

Niebezpieczny kod znaleziony na stronach tej witryny, który instaluje niechciane oprogramowanie w systemie. Wykryte podejrzane i potencjalnie niepożądane działania sieci. Infekcje spyware w systemie.
Skargi od innych użytkowników na temat tej strony.
Odwiedzana strona skanuje system i port.

 

Co możesz zrobić:

Pobierz kopię "AVC Plus" w celu zabezpieczenia komputera podczas korzystania z Internetu (ZALECANE)
Uruchom skanowanie spyware, wirusów i malware
Kontynuuj surfowanie bez żadnych środków bezpieczeństwa (NIEBEZPIECZNE)

(DANGEROUS)

avc plus blokujący dostęp do Internetu

AVC Plus blokuje wykonanie zainstalowanych programów:

AVC Plus zablokował program dostępu do Internetu. Ten program jest zainfekowany trojanem Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Dane prywatne mogą zostać skradzione przez osoby trzecie, w tym szczegóły karty kredytowej i hasła.

avc plus blokujący wykonywanie zainstalowanych programów

AVC Plus wyświetla fałszywe Centrum zabezpieczeń systemu Windows:

Action Center wykrył jeden lub więcej problemów dla twojego wglądu. Zarówno Windows Defender, jak i AVC Plus są wyłączone.

 avc plus wyświetlający fałszywe Centrum zabezpieczeń systemu Windows

AVC Plus wyświetlający fałszywe wiadomości ostrzegawcze:

Alert bezpieczeństwa systemu! Znaleziono luki. System został zeskanowany pod kątem naruszeń bezpieczeństwa. Uwaga: wykryto 31 poważne problemy. Ochroń swój system przed exploitami, malware i wirusami aktywując teraz Ochronę proaktywną. Zaktualizuj teraz do pełnej wersji pakietu oprogramowania zabezpieczającego AVC Plus! Oczyść swój system i odeprzyj nowe ataki przeciw twojej integralności systemu i wrażliwym danym. DARMOWE codzienne aktualizacje i ochrona w Internecie przed atakami internetowymi są już powiązane.

avc plus wyświetlające fałszywe komunikaty ostrzegawcze bezpieczeństwa

Złośliwa strona wykorzystywana przez cyberprzestępców do pobierania należności za fałszywe klucze licencyjne AVC Plus (1 licencja na rok – 64,95$, licencja 2 lata - 79,95$; dożywotnia licencja 99,95$). Użytkownicy komputerów, którzy zapłacili za to oszustwo, powinni niezwłocznie skontaktować się z wystawcą karty kredytowej i zakwestionować zarzuty, tłumacząc że zostali oszukani do zakupu fałszywego programu antywirusowego:

Fałszywa strona internetowa wykorzystywana do zbierania płatności z kluczy licencyjnych AVC oraz fałszywego oprogramowania antywirusowego

Natychmiastowe automatyczne usunięcie malware: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do automatycznego usuwania malware, które jest zalecane do pozbycia się złośliwego oprogramowania. Pobierz je, klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie AVC Plus:

Uruchom komputer w trybie awaryjnym. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Zamknij, kliknij opcję Uruchom ponownie, kliknij przycisk OK. Podczas procesu uruchamiania komputera, naciśnij klawisz F8 na klawiaturze kilka razy, aż pojawi się Menu zaawansowanych opcji systemu Windows, a następnie wybierz opcję Tryb awaryjny z obsługą sieci z listy.

Tryb awaryjny z obsługą sieci

Film pokazujący jak uruchomić Windows 7 w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Film pokazujący jak uruchomić Windows 8 w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Film pokazujący jak uruchomić Windows XP w "Trybie awaryjnym z obsługą sieci":

Po uruchomieniu komputera w Trybie awaryjnym z obsługą sieci, spróbuj pobrać i uruchomić zalecane oprogramowanie antymalware. Jeśli pobieranie jest zablokowane, wykonaj instrukcje przedstawione poniżej.

WAŻNE! Fałszywy wirus AVC Plus niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows i Windows Defender. Po usunięciu tego fałszywego programu antywirusowego, pobierz poprawkę rejestru przedstawioną poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie każdy i kliknij Tak (po byciu zapytanym o scalenie danych).

windows 7 braviax naprawa rejestru

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows 7:

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows 8:

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows XP:

UWAGA: Jeśli nie możesz uruchomić narzędzia usuwania, spróbuj kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybierz "Uruchom jako administrator". Jeśli instalacja narzędzia usuwania malware nie powiedzie się lub nie możesz otworzyć plików .exe, spróbuj jednego z alternatywnych miejsc pobrania poniżej:

Jeżeli po lub przed usunięciem tego fałszywego programu antywirusowego nie jesteś w stanie uruchomić żadnego z zainstalowanego oprogramowania, AVC Plus zmodyfikował skojarzenia plików .exe twojego systemu operacyjnego. Aby rozwiązać ten problem, pobierz poprawkę rejestru (link poniżej). Zapisz go na komputerze, kliknij dwukrotnie, kliknij przycisk "Tak", a następnie "OK". Po ponownym uruchomieniu komputera, skojarzenie plików powinno normalnie funkcjonować.

- Windows 7

- Windows 8

- Windows XP

Jeśli nie możesz otworzyć swojej przeglądarki (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome):

AVC Plus przechwytuje przeglądarki internetowe, modyfikuje ustawienia rejestru i wyłącza wykonywanie programów. W takich przypadkach nasi programiści stworzyli własny instalator - przydatny, gdy nie jesteś w stanie przeglądać Internetu lub wykonywać plików .exe. Uruchamia się jak program MS-Dos, uruchamia pewne poprawki rejestru, a następnie inicjuje wykonanie instalatora. Ten instalator był testowany na Windows 7, Windows Vista oraz XP zakażonych najczęstszymi infekcjami spyware.

Aby skorzystać z tego instalatora Windows 7, kliknij przycisk z logo Windows (Start). Jeśli używasz systemu Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu, w Menu szybkiego dostępu wybierz Uruchom. Użytkownicy systemu Windows XP powinni kliknąć przycisk "Start" i wybrać "Uruchom". W polu wyszukiwania wpisz ten link: www.pcrisk.com/installer.com a następnie naciśnij klawisz ENTER

AVC Plus będzie generować fałszywe ostrzeżenie po naciśnięciu ENTER. Proszę zignoruj je i kliknij "Nie, zostań niezabezpieczony..." w tej wiadomości.

win7_remover_installer

Okno dialogowe pobierania pojawi się i zgłosi, że pobierasz plik installer.com. Kliknij przycisk Uruchom, zaczekaj na zakończenie pobierania, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Windows może ostrzec, że otwarcie nieznanych plików może być niebezpieczne. Proszę zignoruj te ostrzeżenia.

Usuwanie AVC Plus (metoda opcjonalna):

Fałszywy AVC Plus blokuje wykonanie wszystkich zainstalowanych programów - to sprawia, że jego usunięcie jest skomplikowane. Najlepszym sposobem, aby wyeliminować ten złośliwy program jest zalogować się na nienaruszone konto użytkownika i uruchomić z niego skanowanie zabezpieczeń. Jeśli to możliwe, zaloguj się na konto "Gość" i postępuj zgodnie z krokami przedstawionymi poniżej. Jeśli konto użytkownika "Gość" nie jest aktywne, wykonaj następujące kroki:

Użytkownicy Windows 7:

Kliknij logo Windows (Start), wybierz polecenie Panel sterowania.

windows 7 - dostęp do Panelu sterowania

W otwartym oknie wybierz "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne".

Windows 7- dostęp

W otwartym oknie, kliknij link "Dodaj lub usuń konta użytkowników".

Panel sterowania Windows 7 - dodaj lub usuń konta użytkowników

W otwartym oknie kliknij "Konto gościa".

Windows 7 -aktywacja konta gościa

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz".

Windows 7 włącz konto gościa

Użytkownicy Windows 8:

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w Menu szybkiego dostępu, wybierz Panel sterowania.

Zmiana na konto gościa Windows 8 krok 1 - uzyskiwanie dostepu do Panelu sterowania

W otwartym oknie kliknij przycisk "Zmień typ konta" (w ramach "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne").

Zmiana na konto gościa Windows 8 krok 2 - klikajac Zmien typ konta w sekcji Konta uzytkownikow i bezpieczenstwo rodzinne

W otwartym oknie kliknij "Gość".

Zmiana na konto gościa Windows 8 krok 3 - klikanie

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz".

Zmiana na konto gościa Windows 8 krok 4 - klikanie

Użytkownicy Windows XP:

Kliknij "Start", wybierz "Ustawienia" i kliknij "Panel sterowania".

Zmiana konta uzytkownika Windows 8 krok 1 - uzyskiwanie dostepu to Panelu sterowania

W otwartym oknie kliknij na "Konta użytkowników".

Zmiana konta uzytkownika Windows 8 krok 2 - uzyskiwanie dostepu do Kont uzytkownika

W otwartym oknie kliknij "Gość".

Zmiana konta uzytkownika Windows 8 krok 3 - klikanie

W następnym oknie kliknij przycisk "Włącz na konto gościa".

Zmiana konta uzytkownika Windows 8 krok 4 - klikanie

Uruchom ponownie komputer, gdy pojawi się ekran logowania Windows, wybierz użytkownika "Gość", a następnie kontynuuj kroki usuwania określone poniżej.

Po zalogowaniu się na konto Gościa, pobierz zalecane oprogramowanie usuwania malware i uruchom pełne skanowanie systemu, aby całkowicie wyeliminować to fałszywe oprogramowanie antywirusowe ze swojego komputera.

Instrukcje manualnego usuwania AVC Plus

Niektóre programy szpiegujące mogą zablokować pobieranie narzędzi usuwających programy szpiegujące. Jeśli nie możesz go pobrać za pomocą domyślnej lokalizacji, spróbuj jednego z alternatywnych miejsc pobrania poniżej:

Jeśli instalacja narzędzia usuwania zawiedzie, spróbuj pobrać dostosowany instalator, który został zbudowany przez naszych techników, aby ominąć infekcje spyware. Pobierz dostosowany instalator

Jeśli nadal nie możesz pobrać lub uruchomić oprogramowania usuwającego spyware, wykonaj te kroki:

Krok 1
Pobierz poprawkę rejestru dla malware AVC Plus. Ta poprawka usuwa wpisy w rejestrze, które zabezpieczają wykonywanie programów w niektórych odmianach tego spyware. Aby ją pobrać, kliknij poniższy link. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie pobrany plik poprawki rejestru, kliknij przycisk Tak, a następnie kliknij przycisk OK.

- Windows 7

- Windows 8

- Windows XP

Krok 2
Niektóre warianty tego spyware modyfikują ustawienia serwera proxy systemu tak, że nie jesteś w stanie uzyskać dostęp do Internetu (lub adresy stron internetowych są przekierowywane na złośliwe lub phishingowe strony www). Aby przywrócić domyślne ustawienia serwerów proxy, pobierz i uruchom to narzędzie:

Krok 3
AVC Plus modyfikuje plik hosts systemu. Plik Hosts jest używany, aby rozwiązać kanoniczne nazwy stron internetowych na adresy IP. Kiedy to zostanie zmienione, użytkownik może być przekierowywany na złośliwe strony, pomimo widzenia legalnych adresów URL w pasku adresu. Trudno jest określić, które strony są prawdziwe, kiedy plik Hosts zostanie zmodyfikowany. Aby rozwiązać ten problem, należy pobrać narzędzie Microsoft Fix It, które przywraca pliku Hosts do ustawień systemu Windows. Uruchom to narzędzie, gdy jest pobrane i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Link pobierania poniżej:

Krok 4
To wszystko! Teraz możesz spróbować pobrać Narzędzie usuwania malware lub zainstalować i uruchomić je, jeśli jest już pobrane. W większości przypadków prowadzi to do sukcesu, ale jeśli nie, opisz swój problem na naszym FORUM, a nasi technicy postarają się ci pomóc.

WAŻNE! Fałszywy antywirus AVC Plus niszczy Centrum zabezpieczeń systemu Windows i Windows Defender. Po usunięciu tego fałszywego programu antywirusowego, pobierz poprawki rejestru przedstawione poniżej. Po pobraniu, kliknij dwukrotnie każdą i kliknij Tak (gdy jesteś proszony o scalenia danych).

windows 7 braviax naprawa rejestru

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows 7:

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows 8:

Naprawa rejestru dla użytkowników Windows XP:

Inne narzędzia znane z usuwania AVC Plus:

Podsumowanie:

Fałszywe programy antywirusowe (znane również jako "nieuczciwe programy antywirusowe" lub "scareware") są aplikacjami, które starają się zachęcić użytkowników komputerów do zapłacenia za ich nieistniejące pełne wersje w celu usunięcia rzekomo wykrytych infekcji bezpieczeństwa (choć w rzeczywistości komputer jest czysty). Te fałszywe programy są tworzone przez cyberprzestępców, którzy projektują je tak, aby wyglądały jak legalne oprogramowanie antywirusowe. Najczęściej nieuczciwe programy antywirusowe infiltrują komputer użytkownika za pomocą okien pop-up lub alarmów, które pojawiają się, gdy użytkownicy korzystają z Internetu. Te oszukańcze wiadomości oszukują użytkowników do pobrania fałszywego programu antywirusowego na swoje komputery. Innymi znanymi taktykami, wykorzystywanymi do rozprzestrzeniania scareware są m.in. zestawy eksploitów, zainfekowane wiadomości e-mail, sieci reklamowe online, drive-by download, a nawet bezpośrednie połączenia do użytkownika, oferujące bezpłatne wsparcie.

Komputer, który jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym może mieć zainstalowane również inne malware, ponieważ nieuczciwe programy antywirusowe często są powiązane z trojanami i zestawami eksploitów. Zauważ, że dodatkowe malware, które infiltruje system operacyjny użytkownika pozostaje na komputerze swojej ofiary, niezależnie od tego, czy zapłata za nieistniejącą pełną wersję fałszywego programu antywirusowego została uiszczona. Oto niektóre przykłady fałszywych komunikatów ostrzegawczych bezpieczeństwa, które są wykorzystywane w dystrybucji avc plus (wirus):

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 1

Fałszywe pop-up użyte w dystrybucji nieuczciwego programu antywirusowego przykład 2

Użytkownicy komputerów, którzy mają do czynienia z nieuczciwym oprogramowaniem bezpieczeństwa nie powinni kupować jego pełnej wersji. Płacąc za klucz aktywacyjny fałszywego programu antywirusowego wysłałbyś swoje pieniądze i informacje bankowe cyberprzestępcom. Użytkownicy, którzy już wprowadzili swój numer karty kredytowej (lub inne poufne informacje) zapytani przez takie fałszywe oprogramowanie, powinni poinformować swojego wystawcę karty kredytowej, że zostali oszukani do zakupu fałszywego oprogramowania bezpieczeństwa. Zrzut ekranu strony internetowej używanej do zwabienia użytkowników komputerów do zapłacenia za nieistniejącą pełną wersję avc plus (wirus) i inne fałszywe programy antywirusowe:

Przykład strony internetowej użytej do pobrania opłat za fałszywe programy antywirusowe

Aby chronić swój komputer przed avc plus (wirus) i innymi nieuczciwymi programami antywirusowymi użytkownicy powinni:

 • Utrzymywać swój system operacyjny i wszystkie zainstalowane programy zaktualizowane.
 • Używać legalnych programów antywirusowych i antyspyware.
 • Zachować ostrożność podczas klikania na linki w serwisach społecznościowych i wiadomościach e-mail.
 • Nie ufać internetowym wiadomościom pop-up, które twierdzą, że komputer jest zainfekowany i oferują do pobrania oprogramowanie bezpieczeństwa.

Objawy wskazujące, że twój system operacyjny jest zainfekowany fałszywym programem antywirusowym:

 • Natrętne ostrzegające wiadomości pop-up o bezpieczeństwie.
 • Alarmy z prośbą o aktualizację do płatnej wersji programu do usunięcia rzekomo wykrytego malware.
 • Niska wydajność komputera.
 • Wyłączone aktualizacje Windows.
 • Zablokowany Menedżer zadań.
 • Zablokowane przeglądarki internetowe lub niezdolność do odwiedzenia legalnych stron internetowych dostawcy oprogramowania antywirusowego.

Jeśli posiadasz dodatkowe informacje na temat avc plus (wirus) lub jego usunięcia, prosimy podziel się wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/8507-avc-plus

▼ Pokaż dyskusję

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

O nas

PCrisk

PCrisk to portal bezpieczeństwa cybernetycznego, informujący internautów o najnowszych zagrożeniach cyfrowych. Nasze artykuły są tworzone przez ekspertów ds. bezpieczeństwa i profesjonalnych badaczy złośliwego oprogramowania. Przeczytaj więcej o nas.

Instrukcje usuwania w innych językach
Kod QR
AVC Plus (wirus) kod QR
Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania AVC Plus (wirus) na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Usuń infekcje malware na Windows już dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ
Pobierz Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Ocena redaktoraZnakomita!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Combo Cleaner jest własnością i jest zarządzane przez Rcs Lt, spółkę macierzystą PCRisk. Przeczytaj więcej.