FacebookTwitterLinkedIn

Jak odinstalować aplikacje, które promują stronę topcaptchasolver.com?

Znany również jako: Reklamy topcaptchasolver.com
Typ: Adware
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania reklam pop-up topcaptchasolver[.]com

Czym jest topcaptchasolver[.]com?

Topcaptchasolver[.]com to strona używana do promowania podejrzanych, potencjalnie złośliwych witryn internetowych. Może również ładować podejrzane treści (zależy to od geolokalizacji odwiedzającego). Tak czy inaczej, topcaptchasolver[.]com nie można ufać. Należy wspomnieć, że użytkownicy nie odwiedzają celowo witryn takich jak topcaptchasolver[.]com. W większości przypadków otwierają się one po kliknięciu zwodniczych reklam, odwiedzeniu innych podejrzanych stron lub przez potencjalnie niechciane aplikacje (PUA), które użytkownicy nieświadomie zainstalowali w przeglądarce lub systemie operacyjnym. Istnieje wiele stron, takich jak topcaptchasolver[.]com, niektóre przykłady to eouldeco[.]online, mekiroki[.]com, sakh[.]site.

Przekierowania pop-up topcaptchasolver[.]com

Zwykle, strony takie jak topcaptchasolver[.]com otwierają różne oszukańcze witryny, takie jak "Google Membership Rewards", "Norton Antivirus 2021 Update", "Your System Detected Some Unusual Activity", strony pobierania potencjalnie niechcianych aplikacji (np. adware, porywaczy przeglądarki) lub inne podejrzane witryny. Warto wspomnieć, że po odwiedzeniu strony takiej jak topcaptchasolver[.]com, otwieranych jest kilka (dwie, trzy) podejrzanych witryn internetowych. Innym problemem związanym z topcaptchasolver[.]com (i innymi podobnymi stronami) jest to, że wykorzystują one technikę przynęty do kliknięcia, aby nakłonić odwiedzających do udzielenia im pozwolenia na wyświetlanie powiadomień: topcaptchasolver[.]com wyświetla fałszywy test CAPTCHA mówiący o kliknięciu przycisku „Zezwól", aby udowodnić, że osoba, która odwiedziła tę stronę, nie jest robotem. Jeśli zgoda zostanie wydana, strony internetowe takie jak topcaptchasolver[.]com wyświetlają powiadomienia ze zwodniczymi reklamami, linkami do potencjalnie złośliwych witryn. Tak czy inaczej, strona taka jak topcaptchasolver[.]com (lub jakakolwiek podejrzana witryna) nigdy nie powinna uzyskać pozwolenia na wyświetlanie swoich powiadomień.

Dość często aplikacje używane do promowania stron, takich jak topcaptchasolver[.]com, wyświetlają reklamy i (lub) zbierają różne dane. Prezentują reklamy kuponowe, pop-up, banerowe, ankietowe lub inne reklamy używane do reklamowania potencjalnie złośliwych stron. W niektórych przypadkach te reklamy wykonują skrypty przeznaczone do pobierania lub nawet instalowania niechcianego oprogramowania. Przykłady danych zbieranych przez aplikacje tego typu to adresy IP (protokołu internetowego), adresy odwiedzanych witryn internetowych, wprowadzone zapytania wyszukiwania, geolokalizacje i inne dane. Istnieją PUA, które mogą odczytywać poufne informacje. Należy wspomnieć, że dane zbierane przez PUA mogą być sprzedawane stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom), wykorzystywane do celów marketingowych itp. Dlatego użytkownicy nigdy nie powinni mieć zainstalowanych tego typu aplikacji w systemie operacyjnym ani przeglądarce.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Reklamy topcaptchasolver.com
Typ zagrożenia Reklamy powiadomień push, niechciane reklamy, reklamy pop-up
Nazwy wykrycia alphaMountain.ai (złośliwa), Avira (Malware), Fortinet (Malware), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Obsługiwany adres IP 5.8.34.13
Obserwowane domeny a.topcaptchasolver[.]com, b.topcaptchasolver[.]com, c.topcaptchasolver[.]com, d.topcaptchasolver[.]com, f.topcaptchasolver[.]com, g.topcaptchasolver[.]com, h.topcaptchasolver[.]com, i.topcaptchasolver[.]com
Objawy Dostrzeganie ogłoszeń niepochodzących z przeglądanych przez ciebie witryn. Natrętne reklamy pop-up. Obniżona prędkość przeglądania internetu.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, potencjalnie niechciane aplikacje (adware)
Zniszczenie Obniżona wydajność komputera, śledzenie przeglądania - problemy prywatności, możliwe dodatkowe infekcje malware.
Usuwanie

Aby wyeliminować Reklamy topcaptchasolver.com, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Combo Cleaner.
▼ Pobierz Combo Cleaner
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Podsumowując, użytkownicy nie odwiedzają celowo takich stron internetowych, jak topcaptchasolver[.]com. Często zdarza się, że użytkownicy są zmuszani do odwiedzania tych stron, ponieważ mają zainstalowane w przeglądarce jakieś PUA. Warto wspomnieć, że te aplikacje są zwykle reklamowane jako przydatne i legalne. Chociaż większość z nich jest bezużyteczna i może powodować różne problemy. Jak wspomniano w pierwszym akapicie, użytkownicy nieświadomie pobierają i instalują potencjalnie niechciane aplikacje.

Jak zainstalowano adware na moim komputerze?

Zazwyczaj potencjalnie niechciane aplikacje są dołączone do innych programów (zawarte w ich konfiguratorach pobierania/instalatorach jako dodatkowe oferty). W takich przypadkach użytkownicy pobierają lub instalują PUA wraz z innymi programami, gdy pozostawiają „Zaawansowane", „Niestandardowe", „Własne" lub inne ustawienia niezmienione lub gdy pozostawiają zaznaczone pola wyboru. Tak czy inaczej, użytkownicy powodują niechciane pobrania i instalacje, gdy nie odrzucają niechcianych ofert. Warto wspomnieć, że większość PUA jest dołączana razem z freeware (bezpłatnym oprogramowaniem/programami). Czasami użytkownicy powodują niechciane instalacje lub pobrania, klikając podejrzane i zwodnicze reklamy zaprojektowane do uruchamiania określonych skryptów.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zewnętrzne programy do pobierania i instalacji, nieoficjalne witryny, sieci peer-to-peer (takie jak klienci torrent, eMule) i inne kanały pobierania lub instalowania programów (lub plików) mogą być używane jako narzędzia do dystrybucji niechcianych, potencjalnie złośliwych aplikacji. Z tego powodu programy i pliki należy pobierać z oficjalnych witryn i za pośrednictwem bezpośrednich linków do pobierania. Programy pobierania i instalacji, które mają „Niestandardowe", „Zaawansowane" lub inne ustawienia albo pola wyboru, powinny być zaznaczone pod kątem niechcianych ofert. Często takie programy do pobierania i instalatory mają dołączone PUA. Reklamy na podejrzanych stronach również nie powinny być klikane. Najczęściej reklamy te są używane do reklamowania innych tego typu stron. Czasami mogą uruchamiać skrypty zaprojektowane do powodowania niechcianych pobrań i instalacji. Niechciane, podejrzane rozszerzenia, wtyczki lub dodatki zainstalowane w przeglądarce powinny zostać usunięte. To samo należy zrobić z programami tego rodzaju zainstalowanymi w systemie. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany nieuczciwymi aplikacjami, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Combo Cleaner, aby automatycznie je usunąć.

Wygląd witryny topcaptchasolver[.]com (GIF):

Wygląd witryny topcaptchasolver[.]com (GIF)

WAŻNA UWAGA! Ta zwodnicza strona prosi o włączenie powiadomień przeglądarki internetowej.

Dlatego przed rozpoczęciem wykonaj następujące kroki:

Google Chrome (PC):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu
  Wybierz "Ustawienia", przewiń w dół i kliknij "Zaawansowane"
  Przewiń w dół do sekcji "Prywatność i bezpieczeństwo", wybierz "Ustawienia treści", a następnie "Powiadomienia"
  Kliknij trzy kropki po prawej stronie każdego podejrzanego adresu URL i kliknij "Blokuj" lub "Usuń" (jeśli klikniesz "Usuń" i ponownie wejdziesz na złośliwą stronę, pojawi się prośba o ponowne włączenie powiadomień)

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Google Chrome

Google Chrome (Android):

 • Kliknij przycisk Menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu i kliknij "Ustawienia"
  Przewiń w dół, kliknij "Ustawienia strony", a następnie "Powiadomienia"
  W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL i kliknij je jeden po drugim
  Wybierz "Powiadomienia" w sekcji "Pozwolenia" i ustaw przycisk na "WYŁ."

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Android Google Chrome

Mozilla Firefox:

 • Kliknij przycisk Menu (trzy paski) w prawym górnym rogu ekranu
  Wybierz "Opcje" i na pasku narzędzi po lewej stronie ekranu kliknij "Prywatność i bezpieczeństwo"
  Przewiń w dół do sekcji "Pozwolenia" i kliknij dwukrotnie przycisk "Ustawienia" obok "Powiadomień"
  W otwartym oknie znajdź wszystkie podejrzane adresy URL, kliknij menu i wybierz "Blokuj"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Mozilla Firefox

Internet Explorer:

 • Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu okna IE
  Wybierz "Opcje internetowe"
  Wybierz zakładkę "Prywatność" i kliknij "Ustawienia" poniżej sekcji "Blokuj pop-up"
  Wybierz podejrzane adresu URL poniżej i usuń je jeden po drugim klikając przycisk "Usuń"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Internet Explorer

Microsoft Edge:

 • Click Kliknij przycisk menu (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu Edge
  Przewiń w dół, znajdź i kliknij "Ustawienia"
  Przewiń ponownie w dół i kliknij "Zobacz ustawienia zaawansowane"
  Kliknij "Zarządzaj" poniżej "Pozwoleniami witryny"
  Kliknij przełącznik poniżej każdej podejrzanej witryny

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Microsoft Edge

Safari (Mac):

 • Kliknij przycisk "Safari" w lewym górnym rogu ekranu i wybierz "Preferencje..."
  Wybierz zakładkę "Witryny", a następnie w lewym panelu wybierz sekcję "Powiadomienia"
  Sprawdź podejrzane adresy URL i dla każdej z nich zastosuj opcję "Odmów"

Wyłącz powiadomienia pop-up w przeglądarce Safari

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Reklamy topcaptchasolver.com: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Combo Cleaner to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Reklamy topcaptchasolver.com. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Combo Cleaner Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie adware:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie adware topcaptchasolver[.]com za pomocą Panelu sterowania

W oknie odinstalowywania programów poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji, wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianej aplikacji, powodującej przekierowania topcaptchasolver[.]com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie do usuwania malware.

Usuwanie adware z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane dodatki przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie reklam topcaptchasolver[.]com z Google Chrome krok 1

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Usuwanie reklam topcaptchasolver[.]com z Google Chrome krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem reklamy topcaptchasolver.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie reklam topcaptchasolver[.]com z Mozilla Firefox krok 1

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Usuwanie reklam topcaptchasolver[.]com z Mozilla Firefox krok 2

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem reklamy topcaptchasolver.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Usuwanie adware z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Usuwanie adware z Safari - 2

W otwartym oknie kliknij rozszerzenia, zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia, wybierz je i kliknij Odinstaluj.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Usuwanie adware z Safari - 3

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Usuwanie adware z Safari - 4

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszystkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i kliknij "Usuń" pod ich nazwami.

Usuwanie oprogramowania reklamowego z Microsoft Edge krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem aktualizacji modułu Microsoft Edge przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

 • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge.

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie reklam topcaptchasolver[.]com z Internet Explorer krok 1

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych rozszerzeń przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Usuwanie reklam topcaptchasolver[.]com z Internet Explorer krok 2

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem reklamy topcaptchasolver.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie program adwareNajpopularniejsze adware i potencjalnie niechciane aplikacje infiltrują przeglądarki internetowe użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Zauważ, że najbezpieczniejszym źródłem pobierania freeware są strony internetowe jego twórców. Aby uniknąć instalacji adware bądź bardzo uważny podczas pobierania i instalowania bezpłatnego oprogramowania. Podczas instalacji już pobranego freeware, wybierz Własne lub Zaawansowane opcje instalacji - ten krok pokaże wszystkie potencjalnie niepożądane aplikacje, które są instalowane wraz z wybranym bezpłatnym programem.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia adware reklamy topcaptchasolver.com ze swojego komputera, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat reklamy topcaptchasolver.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/20556-topcaptchasolver-com-ads

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Reklamy topcaptchasolver.com kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Reklamy topcaptchasolver.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Reklamy topcaptchasolver.com dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Combo Cleaner

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Combo Cleaner:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Combo Cleaner. Dostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.