FacebookTwitterLinkedIn

Jak odinstalować niechcianą aplikację Direct Search?

Znany również jako: Przekierowanie search-direct.net
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania porywacza przeglądarki Direct Search

Czym jest Direct Search?

Porywacze przeglądarki promują fałszywe wyszukiwarki (ich adresy), zmieniając ustawienia porwanej przeglądarki. Direct Search promuje adres search-direct.net. Dodaje również funkcję "Managed by your organization" do przeglądarek Chrome. Ta aplikacja jest praktycznie identyczna z innym porywaczem przeglądarki o nazwie Storm Search. Aplikacje tego typu rzadko są celowo pobierane i instalowane. Z tego powodu są sklasyfikowane jako potencjalnie niechciane aplikacje (PUA). Warto zauważyć, że Direct Search zbiera informacje związane z przeglądaniem.

Porywacz przeglądarki search-direct.net

Użytkownicy, których przeglądarki zostały porwane przez aplikacje takie jak Direct Search, są zmuszeni do odwiedzenia określonego adresu za każdym razem, gdy otwierają przeglądarkę, nową kartę lub wpisują wyszukiwane hasła w adresie URL. Dzieje się tak, ponieważ porywacze przeglądarki zmieniają takie ustawienia, jak adres strony głównej, nowej kartej i domyślnej wyszukiwarki. Direct Search zmienia te adresy/ustawienia na search-direct.net, fałszywą wyszukiwarkę, która wyświetla wyniki z Google (przekierowuje użytkowników do google.com). Wyszukiwarki, które wyświetlają wyniki generowane przez inne wyszukiwarki, są bezużyteczne. Należy wspomnieć, że porywacze przeglądarki mogą promować wyszukiwarki, które pokazują własne wyniki, zawierające linki do podejrzanych stron i niechcianych reklam. Zwykle wszystkie zmiany wprowadzone przez porywacza przeglądarki można cofnąć, gdy ta aplikacja nie jest już zainstalowana w przeglądarce (lub systemie operacyjnym). W takim przypadku search-direct.net można usunąć z ustawień, gdy Direct Search nie jest już zainstalowana. Jednak nie jest to jedyny powód, aby usunąć Direct Search.

Jest prawdopodobne, że Direct Search zbiera dane dotyczące przeglądania, takie jak adresy IP, geolokalizacje, adresy otwieranych stron internetowych, wprowadzone zapytania wyszukiwania. Istnieje jednak możliwość, że może ona również uzyskać dostęp do większej liczby danych osobowych. Istnieją porywacze przeglądarki, które mogą odczytywać hasła i inne poufne dane. Instalowanie aplikacji tego typu w przeglądarkach lub komputerach nie jest bezpieczne, ponieważ ich programiści mogą zarabiać na zebranych informacjach. Na przykład mogą sprzedawać je stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom), wykorzystywać do celów marketingowych. Dlatego aplikacje takie jak Direct Search mogą być przyczyną problemów, takich jak kradzież tożsamości, problemy z prywatnością w internecie i bezpieczeństwem przeglądania. Zdecydowanie nie zaleca się instalowania programów porywających przeglądarki.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Direct Search
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki Direct Search
Rzekoma funkcjonalność Ulepszone doświadczenie przeglądania
Promowany URL search-direct.net
Nazwy wykrycia Trustwave (złośliwe), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Obsługiwany adres IP (search-direct.net) 62.210.31.159
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeglądania internetu przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Przekierowanie search-direct.net, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Więcej przykładów PUA, które działają jako porywacze przeglądarki (promują wyszukiwarki) to Nok App, Tag Search i Direct Search Online. Zwykle, gdy użytkownicy celowo pobierają i instalują aplikacje tego typu, oczekują, że te aplikacje będą legalne, przydatne, będą oferowały pewne funkcje itp. Jednak większość porywaczy przeglądarki jest bezużyteczna dla ich użytkowników i generuje dochody dla programistów poprzez promowanie różnych witryn/adresów i wyświetlanie reklam.

Jak zainstalowano Direct Search na moim komputerze?

Potencjalnie niechciane aplikacje są często dystrybuowane poprzez umieszczanie ich w programach do pobierania lub instalatorach innych (głównie bezpłatnych) programów. Ta metoda dystrybucji jest nazywana „sprzedażą wiązaną". Dołączone aplikacje można zwykle odrzucić przy użyciu „Niestandardowych", „Zaawansowanych" lub innych ustawień lub odznaczając pola wyboru, które mają te programy do pobierania i instalatory. Użytkownicy, którzy pobierają lub instalują programy bez sprawdzania i zmiany tych ustawień, zgadzają się również na oferty pobrania lub zainstalowania dołączonych aplikacji. W niektórych przypadkach użytkownicy powodują niechciane pobrania lub instalacje za pomocą zwodniczych reklam - klikając reklamy zaprojektowane do wykonywania określonych skryptów.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Sprawdź programy do pobierania i instalatory pod kątem dodatkowych aplikacji i odrzuć niechciane oferty przed zakończeniem pobierania i instalacji. Nie pobieraj plików ani programów za pośrednictwem zewnętrznych programów do pobierania, nieoficjalnych witryn, sieci peer-to-peer (klientów torrent, eMule) i innych podobnych źródeł. Nie używaj instalatorów innych firm do instalowania oprogramowania. Pobieraj pliki i programy z oficjalnych stron oraz korzystaj z bezpośrednich linków do pobierania. Reklamy pojawiające się na podejrzanych witrynach (np. związanych z pornografią, randkami dla dorosłych, hazardem itp.) mogą otwierać zwodnicze witryny lub powodować niechciane pobrania lub instalacje. Dlatego zdecydowanie zaleca się unikanie klikania takich reklam. Usuń podejrzane lub nieznane rozszerzenia, dodatki lub wtyczki z przeglądarki i programy tego typu z systemu operacyjnego. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany Direct Search, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie usunąć tego porywacza przeglądarki.

Search-direct.net przekierowuje do google.com (GIF):

porywacz przeglądarki search-direct.net przekierowuje do google.com

Zrzut ekranu funkcji "Managed by your organization" dodanej przez Direct Search:

porywacz przeglądarki direct search dodaje funkcję managed by your organization

Powiadomienie mówiące, że Direct Search może czytać i zmieniać konkretne dane:

powiadomienie powrywacza przeglądarki direct search

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Przekierowanie search-direct.net: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Przekierowanie search-direct.net. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Direct Search:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

Odinstalowanie porywacza przeglądarki search-direct.net poprzez Panel sterowania

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji (na przykład "Direct Search"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do złośliwych witryn), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie Direct Search z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z search-direct.net z Google Chrome

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj "Direct Search" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie search-direct.net ze strony domowej Google Chrome

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie" wyłącz "Direct Search", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.search-direct.net). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie search-direct.net z domyślnej wyszukiwarki Google Chrome

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "search-direct.net". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie search-direct.net, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z search-direct.net z Mozilla Firefox

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz „Dodatki". Kliknij „Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "Direct Search", jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie search-direct.net ze strony domowej Mozilla Firefox

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "Direct Search", usuń hxxp://search-direct.net i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie search-direct.net z domyślnej wyszukiwarki Mozilla Firefox

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "extensionControlled"
Ustaw oba wyniki jako "false" klikając dwukrotnie każdy wpis lub klikając przycisk Mozilla Firefox switch about:config entry button.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie search-direct.net, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie search-direct.net, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Usuwanie rozszerzeń powiązanych z search-direct.net z Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Usuwanie search-direct.net ze strony domowej Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://search-direct.net i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Usuwanie search-direct.net z domyślnej wyszukiwarki Internet Explorer

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "Direct Search".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie search-direct.net, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie search-direct.net ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie search-direct.net lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/20439-direct-search-browser-hijacker

Kliknij, aby opublikować komentarz

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie search-direct.net kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie search-direct.net na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Przekierowanie search-direct.net dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.