Jak usunąć Better Converter Pro z twojej przeglądarki

Znany również jako: Przekierowanie search.betterconverterprotab.com
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania porywacza przeglądarki Better Converter Pro

Czym jest Better Converter Pro?

Better Converter Pro to porywacz przeglądarki, polecany jako bezpłatne narzędzie do konwersji plików. Podobno jest w stanie przekonwertować do trzydziestu formatów plików i praktycznie dowolny plik na dokument PDF. W rzeczywistości wprowadza zmiany w ustawieniach przeglądarki, aby promować search.betterconverterprotab.com (fałszywą wyszukiwarkę). Better Converter Pro śledzi również nawyki przeglądania użytkowników i zbiera ich prywatne dane. Dlatego jest sklasyfikowany jako potencjalnie niechciana aplikacja (PUA). Zauważ, że ten porywacz przeglądarki jest często dystrybuowany razem z inną PUA o nazwie Hide My Searches.

search.betterconverterprotab.com browser hijacker

Najczęstsze cele porywaczy przeglądarki to Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer i inne popularne przeglądarki. Po udanej infiltracji przypisują adresy swoich fałszywych wyszukiwarek jako stronę domową, domyślną wyszukiwarkę i adresy URL nowej karty/okna. Przykładowo, po zainstalowaniu Better Converter Pro, każde zapytanie wpisane w pasku adresu URL i każda otworzona nowa karta/okno przekierowują do search.betterconverterprotab.com. Chociaż te zmiany mogą wydawać się stosunkowo niewielkie i łatwe do cofnięcia, nie są takie. Jeśli użytkownicy próbują cokolwiek zmienić, zmiany są automatycznie przywracane (jeśli dostęp do ustawień jest w ogóle dozwolony). Aby przywrócić przeglądarkę, której dotyczy problem, należy usunąć jej porywacza. Większość fałszywych wyszukiwarek nie jest w stanie samodzielnie zapewnić wyników wyszukiwania, więc przekierowują do (lub powodują łańcuchy przekierowań kończące się na) Google, Yahoo, Bing lub innych legalnych wyszukiwarek. Pamiętaj, że search.betterconverterprotab.com nie jest inna - po prostu przekierowuje do search.yahoo.com. Porywacze przeglądarki często mają możliwości śledzenia danych. Better Converter Pro śledzi aktywność przeglądania (odwiedzane adresy URL, przeglądane strony, zapytania wyszukiwania itp.) i zbiera dane osobowe użytkowników (adresy IP, geolokalizacje i inne szczegóły). Te wrażliwe dane są następnie udostępniane stronom trzecim (często cyberprzestępcom), które mają na celu generowanie przychodów poprzez ich niewłaściwe wykorzystanie. Obecność w systemach programów śledzących dane może zatem prowadzić do różnych problemów, takich jak straty finansowe, poważnych problemów z prywatnością, a nawet kradzieży tożsamości. Aby zapewnić bezpieczeństwo urządzenia i użytkownika, usuń wszystkie podejrzane aplikacje i rozszerzenia/wtyczki przeglądarki natychmiast po ich wykryciu.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Better Converter Pro.
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowanie, porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka.
Nazwy wykrycia Avast (Win32:Adware-gen [Adw]), BitDefender (Trojan.GenericKD.41959777), ESET-NOD32 (wariant Win32/WinWrapper.V Potentia), Emsisoft (Trojan.GenericKD.41959777 (B)), Pełna lista wykrycia (VirusTotal)
Rozszerzenie(a) przeglądarki Better Converter Pro, Converter.
Rzekoma funkcjonalność Ta aplikacja rzekomo konwertuje różne formaty plików.
Promowany adres URL search.betterconverterprotab.com
Obsługiwany adres IP (search.betterconverterprotab.com) 3.224.86.188
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka.
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania internetu przy użyciu jego wyszukiwarek.
Dodatkowe informacje Better Converter Pro jest dystrybuowany z innym porywaczem przeglądarki o nazwie Hide My Searches.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory Flash Player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Przekierowanie search.betterconverterprotab.com, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

File Converter Now, File Converter Hub i Universal Converter to tylko kilka przykładów porywaczy przeglądarki identycznych z Better Converter Pro. W rzeczywistości większość PUA ma pewne wspólne cechy. Aplikacje te mogą wydawać się uzasadnione i często zachęcają użytkowników do instalacji, oferując „przydatne" funkcje. W rzeczywistości funkcje te rzadko działają zgodnie z reklamą, a w większości przypadków w ogóle nie działają. Jedynym celem wszystkich niechcianych programów jest generowanie przychodów dla programistów. Zwykli użytkownicy nie otrzymują żadnej wartości oraz są narażeni na różne ryzyka i problemy. PUA porywają przeglądarki i promują fałszywe wyszukiwarki. Następnie mogą również wymusić otwarcie zorientowanych na sprzedaż, niewiarygodnych, zakaźnych, oszukańczych/zwodniczych, a nawet złośliwych witryn. Niektóre prowadzą natrętne kampanie reklamowe (pop-up, banerowe, kuponowe, ankietowe itp.), zapewniając reklamy, które zmniejszają komfort przeglądania i niosą ze sobą ryzyko. Często śledzą i zapisują wrażliwe dane.

Jak zainstalowałem Better Converter Pro na moim komputerze?

Niektóre PUA (w tym Better Converter Pro) mają swoje „oficjalne" strony internetowe do pobrania, jednak są one również dystrybuowane poprzez konfiguratory pobierania/instalacji innego oprogramowania. Zwodnicza technika marketingowa polegająca na dołączaniu niechcianych lub złośliwych dodatków do zwykłych programów nosi nazwę „sprzedaży wiązanej". Pośpiesznie wykonując procesy pobierania/instalacji (np. ignorując warunki, pomijając kroki itp.), wielu użytkowników zwiększa ryzyko niezamierzonego dopuszczenia dołączonego oprogramowania na swoje urządzenia. Po kliknięciu natrętne reklamy mogą uruchamiać skrypty w celu pobrania/zainstalowania PUA bez zgody użytkownika.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Zawsze sprawdzaj pożądane programy przed ich pobraniem/zainstalowaniem. Używaj tylko oficjalnych i zweryfikowanych źródeł pobierania. Sieci udostępniania peer-to-peer (BitTorrent, eMule, Gnutella itp.), bezpłatne witryny do hostowania plików, zewnętrzne programy do pobierania i podobne kanały są niewiarygodne i należy ich unikać. Ostrożnie traktuj procesy pobierania/instalacji. Przeczytaj warunki, sprawdź wszystkie dostępne opcje, użyj „Własnych"/„Zaawansowanych" ustawień oraz zrezygnuj z dodatkowych aplikacji, narzędzi, funkcji itp. Natrętne reklamy zwykle wydają się normalne i nieszkodliwe, jednak mogą przekierowywać na podejrzane strony internetowe (np. z hazardem, randkami dla dorosłych, pornografią i inne). Jeśli napotkasz te reklamy/przekierowania, sprawdź system i niezwłocznie usuń wszystkie podejrzane aplikacje i/lub rozszerzenia/wtyczki przeglądarki. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany Better Converter Pro, zalecamy wykonanie skanowania za pomocą Malwarebytes , aby automatycznie usunąć tego porywacza przeglądarki.

Konfigurator instalacji porywacza przeglądarki Better Converter Pro:

Official Better Converter Pro browser hijacker installation setup

Porywacz przeglądarki Better Converter Pro proszący o różne pozwolenia:

Better Converter Pro asking for permissions

Witryna promująca porywacza przeglądarki Better Converter Pro:

Website used to promote Better Converter Pro browser hijacker

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Przekierowanie search.betterconverterprotab.com: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Przekierowanie search.betterconverterprotab.com. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Better Converter Pro:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

search.betterconverterprotab.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: poszukaj wszelkich ostatnio zainstalowanych i podejrzanych aplikacji (na przykład "Better Converter Pro"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianego programu (który powoduje przekierowania do witryny search.betterconverterprotab.com), przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki Better Converter Pro z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing search.betterconverterprotab.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz „Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij „Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.betterconverterprotab.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://search.betterconverterprotab.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.betterconverterprotab.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz „Dostawców wyszukiwania", ustaw „Google", „Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "Better Converter Pro".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem przekierowanie search.betterconverterprotab.com, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing search.betterconverterprotab.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Więcej narzędzi" i kliknij „Rozszerzenia". Zlokalizuj "Better Converter Pro" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki (np. "Hide My Searches") i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.betterconverterprotab.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz „Ustawienia". W sekcji „Uruchamianie" wyłącz "Better Converter Pro" lub "Hide My Searches", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://search.betterconverterprotab.com lub hxxps://hidemysearches.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.betterconverterprotab.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji „Wyszukiwarka" kliknij „Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście poszukaj "hxxp://search.betterconverterprotab.com" i "hxxp://hidemysearches.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz „Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem przekierowanie search.betterconverterprotab.com, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing search.betterconverterprotab.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu) i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i usuń "Better Converter Pro" (lub po prostu "Converter"), jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki (np. "Hide My Searches").

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.betterconverterprotab.com from Mozilla Firefox homepage

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie, wyłącz "Better Converter Pro" (lub po prostu "Converter") lub "Hide My Searches", usuń hxxp://search.betterconverterprotab.com lub hxxp://hidemysearches.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.betterconverterprotab.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "moz-extension"
Prawym przyciskiem myszy kliknij znalezione preferencje i wybierz "Przywróć", aby przywrócić domyślne wartości.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem przekierowanie search.betterconverterprotab.com, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem przekierowanie search.betterconverterprotab.com, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia przekierowanie search.betterconverterprotab.com ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat przekierowanie search.betterconverterprotab.com lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/16246-better-converter-pro-browser-hijacker

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Przekierowanie search.betterconverterprotab.com kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Przekierowanie search.betterconverterprotab.com na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Przekierowanie search.betterconverterprotab.com dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.