Avast Pro Antivirus

Ocena użytkowników: / 30
SłabyŚwietny 

avast 2017 box

Działa z: Windows XP (32-bitowym) (SP2), Windows Vista (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8.1 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64bitowym)

Oficjalna strona internetowa Avast Pro Antivirus 2017

Wydaje się, że większość firm antywirusowych pochodzi z Europy i Rosji. Avast ma siedzibę w Republice Czeskiej. W oświadczeniu, które z pewnością powoduje gniew u ich rywali, Reuters powiedział, że są oni "twórcami najpopularniejszego na świecie programu komputerowego antywirusowego." Firma wydała 1,3 mld USD, aby kupić konkurenta, AVG, powiększając swoją bazę użytkowników do 400 milionów. Reuters twierdzi, że daje im to 40% rynku światowego.

Platformy:
Obsługują oni wszystkie główne platformy. Podobnie jak w przypadku pozostałych, ich oferta na iTunes jest ograniczona do produktów, które nie są antywirusowe.

Funkcje:

● Firma posiada cztery różne produkty: Premier, Internet Security Pro Antivirus i bezpłatny Antivirus. Podobnie jak w przypadku innych dostawców oferują inne produkty niezwiązane bezpośrednio z antywirusem w celu odróżnienia się od swoich konkurentów.

● Inteligentny antywirus obejmuje bazy danych crowdsourced, heurystyki oraz inne najlepsze praktyki.

● Ochrona sieci domowej - alarmy o otwartych lub ewentualnie zaatakowanych routerach.

● Inteligentny skan - skanowanie wirusów na życzenie.

● Bezpieczny DNS zapewnia alternatywny serwer DNS niż ISP. Chodzi o to, aby zmniejszyć ryzyko fałszowania źródłowego adresu DNS, gdzie hakerzy zmieniają zapisy DNS, aby wysłać ruch do innego miejsca przeznaczenia.

● Bezpieczna linia - jedno kliknięcie VPN. Jest to znacząca przewaga nad koniecznością logowania się firmowym VPN, a następnie koniecznością jego konfiguracji. Promują ją mówiąc, że ukrywa adres IP. Pozwala także na wyświetlanie treści wideo w innych krajach, w których są one geograficznie blokowane, choć Netflix, Amazon i inni dostawcy blokują ją. Kosztuje 59,99 $ rocznie.

● Przeglądarka SafeZone – Kaspersky również ma tę funkcję. Otwiera przeglądarkę, która jest oddzielna od Chrome lub Firefox dla systemu PayPal lub innych stron internetowych, na których ludzie wprowadzają swoje dane dotyczące płatności. Chodzi o to, że mniej prawdopodobne jest, że hakerzy włamią się na przeglądarkę Avast niż bardziej powszechnie używaną, jak Chrome, Safari, Firefox, Opera itp.

● Pomoc w produkcie - otwiera zgłoszenie do pomocy technicznej za pomocą kliknięcia wewnątrz produktu.

● Znajdź urządzenia mobilne - łatwe do zrozumienia.

● Czyszczenie przeglądarki - usuwa dodatki i rozszerzenia, które nie mogły zostać zainstalowane bez zgody użytkownika. Podczas inspekcji komputerów, których używają ludzie starsi i ludzie nieposiadający wiedzy technicznej, często zauważysz, że ich przeglądarka jest wypełniona paskami przeglądarki, których pewnie nie chcieli zainstalować.

● Piaskownica - umożliwia pobieranie i interakcję z podejrzanymi plikami. Może być stosowana przez zaawansowanych użytkowników, aby sprawdzić podejrzane pliki torrent, JPG oraz PHP, do których hakerzy mogą dołączyć kod.

● Menedżer haseł – wszystkie antywirusy, które otrzymaliśmy do przeglądu również posiadają tę funkcję. Umożliwia ona przechowywanie powszechnie wprowadzonych haseł, dzięki czemu nie trzeba ich wpisywać. Przechowuje je w chmurze, dzięki czemu można synchronizować je na różnych urządzeniach. Wypróbuj siłę ich narzędzia siły hasła tutaj.

● Przechowywanie zdjęć - przystąpili również do zatłoczonego rynku oferowania chmury do zdjęć.

Zrzuty ekranu:

avast2017-1 avast2017-2 avast2017-3 avast2017-4 avast2017-5 avast2017-6 avast2017-7 avast2017-8

Cena:

Na 1 PC:
39,95 $ - 1 rok
74,99 $ - 2 lata
109,99 $ - 3 lata

Bezpłatny antywirus

59,99 $ - VPN 1 rok

Laboratorium testujące AV:

Niezależne laboratorium testujące AV przyznaje Avast 5 gwiazdek w zakresie ochrony i użyteczności, ale tylko 3 w zakresie wydajności. Więc w porównaniu z Kaspersky i BitDefender, które również są poddane tutaj przeglądowi, komputer może działać nieco wolniej, gdy użytkownik ładuje stronę internetową lub kopiuje plik.