Kaspersky Antivirus 2017

Ocena użytkowników: / 44
SłabyŚwietny 

kaspersky antivirus 2017 box

Działa z: Windows XP (32-bitowym) (SP2), Windows Vista (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8.1 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Oficjalna strona internetowa Kaspersky Antivirus 2017

Kaspersky jest od dawna jedną z najbardziej szanowanych marek na rynku antywirusowym. Tutaj przyjrzymy się ich produktowi 2017. Kaspersky to rosyjska firma z siedzibą w Moskwie. Można powiedzieć, że Rosjanie powinni pisać oprogramowanie antywirusowe, ponieważ napisali tak wiele z światowych wirusów. Są oni jednak również krajem wielu znanych matematyków i informatyków, łącznie z Eugene Kaspersky (Евгений Касперский), który założył swoją firmę w 1997 roku.

Firma wkłada wiele energii do badań. Twierdzą, że każdego dnia wykrywają 310 000 nowych wirusów. Mają solidną reputację 270 000 użytkowników biznesowych oraz 120 umów OEM, co oznacza firmy zewnętrzne, takie jak dostawcy zapór sieciowych i silników antyspamowych, które Kaspersky posiada w swoich produktach.

Obsługiwane platformy:
Ich produkt działa wszędzie z wyjątkiem iOS. Apple usuwało oprogramowanie antywirusowego z rynku iTunes przez kilka lat, mówiąc, że nie jest potrzebne, ponieważ iOS uruchamia wszystkie swoje procesy w izolowanych pojemnikach. To samo dotyczy części systemu serwerów Windows 10 i Windows 2016, o którym pisaliśmy tutaj.

Kaspersky działa na Windows XP, 7, 8 i 10 i tabletach z systemem Windows. Istnieją również wersje dla Androida i Mac.

Cena:
Firma posiada podstawową wersję oraz wersje rozszerzone swoich podstawowych produktów nazwanych Kaspersky Internet Security i Kaspersky Total Security.

● 39,95 $ za 1 PC. 30-dniowy okres próbny. 59,95 $ i 79,95 $ za poszerzone produkty.
● Android - bezpłany
● 29,99 $ MAC

Pobierz bezpłatny skan wirusów tutaj.

Funkcje:
Gdy przejdziesz do droższych produktów, zapewniają one dodatkowe funkcje, które, gdy nie są antywirusowe, zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. Produkty antywirusowe są wszystkie w zasadzie takie same w odniesieniu do tej podstawowej funkcji. Kluczem jest, aby wybrać firmę z dużą zainstalowaną bazą i pozytywnymi ocenami opinii, jak ta.

Te dodatkowe i regularne antywirusowe funkcje obejmują:

● Bezpieczeństwo podczas zakupów i bankowości on-line - nazywają to Safe Money. Gdy przechodzisz do PayPal i innych stron, otwiera się specjalne okno przeglądarki. Nazywają to Protected Browser. Musi to być zatem ich własna przeglądarka albo wtyczka przeglądarki, która może w jakiś sposób komunikować się z Chrome itd. i przekazać tam dane. Chodzi o to, mniej prawdopodobne jest, że hakerzy mają mniejsze szanse na zaatakowanie narzędzia, które jest oddzielone od zwykłych przeglądarek Chrome lub Firefox.

● Ochrona anty-phishingowa i tożsamości email, otwartych i podejrzanych i alertów zabezpieczeń sieci Wi-Fi oraz monitorowania kamery.

● Kontrola rodzicielska - ustawiona blokowanie treści dla dorosłych, tytoniu, narkotyków, broni itp. Blokuje nawet e-commerce tak, że dzieci nie mogą wydawać pieniędzy bez twojej zgody.

● Skarbiec hasła - generuje hasła i przechowuje je w skarbcu. Oczywiście Google Chrome również to robi.

● Umożliwia szyfrowanie plików i kopii zapasowych – oznacza to, że zaszyfruje i utworzy dla ciebie kopie zapasowe danych w Dropbox.  

● Kaspersky Security Network (KSN) – użytkownicy mogą włączyć przesyłanie statystyk, aby pomóc w zbieraniu danych w celu ochrony wszystkich użytkowników Kaspersky.

● Narzędzie czyszczenia PC - usuwa problemy z bezpieczeństwem i zapewnia płynniejsze działanie komputera poprzez zmniejszenie bałaganu.

● Zgubione urządzenie mobilne – czyści i lokalizuje zgubiony lub skradziony smartfon lub tablet z Androidem.

Zrzuty ekranu:

kaspersky2017-1 kaspersky2017-2 kaspersky2017-3 kaspersky2017-4 kaspersky2017-5 kaspersky2017-6 kaspersky2017-7 kaspersky2017-8

Laboratorium testujące AV:

Testowanie AV to niezależne laboratorium w Niemczech, które przeprowadza testy oprogramowania głównych producentów oprogramowania antywirusowego. Dają oni Kaspersky swoją Top rating, którą przyznali również Bitdefender i innym. Produkt otrzymał bardzo wysokie oceny również za ochronę, wydajność i użyteczność.