Malwarebytes Antimalware

Ocena użytkowników: / 917
SłabyŚwietny 

Pudełko Malwarebytes AntimalwareDziała z: Windows XP (SP2) i Windows Vista/7/8/8.1 (32-bit i 64-bit), Windows 10 (32-bit i 64-bit)

Download
Malwarebytes Anti-Malware

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby usunąć malware musisz zakupić pełną wersję Malwarebytes Anti-Malware.

Malwarebytes Anti-Malware Pro to popularne oprogramowanie do czyszczenia komputerów zainfekowanych malware. Po raz pierwszy zostało wydane w 2008 roku przez Malwarebytes Corporation. Malwarebytes została założona w 2004 roku i od tego czasu firma rozwijała rozwiązania antymalware na najwyższym poziomie, które zostały pobrane przez ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie. Program Anti-Malware jest znany ze swojego małego wpływu na zasoby komputera i wielkiej szybkości wykrywania malware, adware i innych zagrożeń. Ponadto program ten działa ze wszystkimi głównymi programami antywirusowymi i nie koliduje z ich funkcjonalnością.

Malwarebytes Anti-Malware Pro kosztuje 24,95$ za licencję wieczystą i zawiera szereg dodatkowych funkcji (w porównaniu do wersji darmowej), takie jak ochrona w czasie rzeczywistym, automatyczne aktualizacje priorytetowe, zapobieganie hakowaniu i kradzieży tożsamości. Najważniejszą różnicą pomiędzy wersją pro i darmową jest funkcja ochrony w czasie rzeczywistym - użytkownicy komputerów powinni wiedzieć, że zawsze lepiej jest zablokować infekcje bezpieczeństwa zanim dokonają szkody i usuwać malware z już zainfekowanego własnego komputera.

Przegląd:

Proces instalacji z Malwarebytes Anti-Malware Pro jest łatwy i prosty. Kreator instalacji zawiera tylko kilka kroków, które umożliwiają bezproblemową zmianę ustawień języka i wybranie części instalacji. Interfejs użytkownika z Malwarebytes Anti-Malware jest bardzo minimalistyczny i przypomina programy "starej szkoły", ale nie znaczy to, że ten program jest przeznaczony tylko dla zaawansowanych użytkowników komputerów - jest bardzo przejrzysty i łatwy w użyciu. Wszystkie funkcje są dostępne za pośrednictwem kart, które są prezentowane w górnej części okna głównego. Malwarebytes Anti-Malware wykorzystuje podstawowy, funkcjonalny design i układ obsługi. Chociaż zrecenzowaliśmy nie jeden z wymuskanych programów, w tym momencie ta cecha nie znaczy nic. Wpływ na wydajność komputera jest ledwo zauważalny, jednak korzystanie z zasobów komputera wzrasta znacząco w trakcie skanowania.

Malwarebytes main

Osiągnięcia:

Chociaż skan malware może mieć pewien wpływ na wydajność komputera, to naprawdę opłaca się - program ten ma imponujący poziom wykrywania malware. Malwarebytes automatycznie aktualizuje swoje bazy danych kilka razy dziennie, więc poziom ochrony i szansa wykrycia zagrożenia są zdecydowanie najwyższe. Jest to doskonałe narzędzie do skanowania i czyszczenia systemów zainfekowanych malware, trojanami, spyware i wirusami. Ponadto, Malwarebytes Anti-Malware oferuje narzędzie o nazwie Malwarebytes Chameleon. Może ono pomóc przy instalacji Malwarebytes Anti-Malware na zainfekowanym systemie operacyjnym.

Malwarebytes scanning

Cechy:

Flash Scan - zapewnia bardzo szybkie skanowanie pamięci i auto uruchamianie obiektów.

Malwarebytes scan options

Tryb Chameleon - pozwala zainstalować Malwarebytes na zainfekowanych systemach, gdy malware próbuje zapobiec instalacji.

Malwarebytes chameleon

Ochrona Malwarebytes Anti-Rootkit usuwa infekcje rootkit - niebezpiecznego malware, które daje cyberprzestępcom dostęp do systemu operacyjnego użytkownika, aby mogli wykonywać złośliwe zadania.

Malwarebytes advanced settings

Malwarebytes Anti-Malware Pro zapewnia również ochronę w czasie rzeczywistym przed szkodliwymi stronami internetowymi i zagrożeniami komputerowymi, których antywirus może nie wykryć. Poza tym, jest to też narzędzie, które zapewnia bezpieczeństwo transakcji pieniężnych w Internecie i zapobiega kradzieżom danych karty kredytowej.

Malwarebytes detection protection

Wniosek:

Malwarebytes Anti-Malware Pro to lekkie narzędzie, które chroni przed wszystkimi zagrożeniami PC, takimi jak wirusy, trojany i malware. To świetny program antimalware, który działa bez zarzutu obok dedykowanego programu antywirusowego. Malwarebytes Anti-Malware jest bardzo odpowiedni do wykrywania malware i jest narzędziem do usuwania wartym swojej ceny 24,95$ za licencję wieczystą.

Usuwanie wirusów i malware

Ta strona zawiera informacje o tym, jak uniknąć infekcji z powodu malware lub wirusów.

Usuwanie malware