Restoro

Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 

restoro software boxDziała z: Windows XP (32-bitowym i 63-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Pobierz
Narzędzie naprawy Windows Restoro

Restoro to narzędzie do wykrywania malware na twoim komputerze. W celu usunięcia infekcji potrzebujesz zakupić pełną wersję.

Komputery osobiste nie są niewrażliwymi elementami technologii, jakimi chcielibyśmy, aby były. Wszystko się psuje albo przestaje działać tak wydajnie, jak powinno. Stało się to nieodłączną częścią posiadania każdego komputera. Jest to prawdą nawet w najlepszym momencie, a błędy pojawiają się wtedy, gdy są najmniej potrzebne. Co robić, gdy chce się rozwiązać te problemy? Jeśli masz stopień naukowy w dziedzinie informatyki lub elektrotechniki, możesz poświęcić swój czas na majsterkowanie. Jednak nie wszyscy, a w gruncie rzeczy zaledwie kilku z nas, wie od czego zacząć. Właśnie w tym momencie pojawia się oprogramowanie zaprojektowane do naprawy wielu aspektów twojego komputera. Restoro Labs szybko staje się światowym liderem w dziedzinie internetowych rozwiązań do naprawy systemu. Ich oferta, Restoro, jest wysoko cenionym i wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem naprawczym. Oprogramowanie jest specjalnie zaprojektowane do skanowania, uzyskiwania dostępu i naprawy systemów operacyjnych Windows. Powoduje to poprawę wydajności i zwiększenie stabilności systemu.

Przegląd:

Jak wspomniano powyżej, Restoro to rozwiązanie naprawcze i może być używane do naprawienia problemów, które mogą powodować błędy systemu Windows, przerażający niebieski ekran śmierci, stale zawieszający się system i uszkodzenia związane z infekcjami malware. Oprócz tego jest również w stanie odwrócić szkody wyrządzone w bazach danych poprzez zastąpienie plików. Oprogramowanie jest w stanie zrobić to dzięki szeregowi procesów, które wykonuje.

restoro screenshot 1

Początkowo oprogramowanie wykonuje dokładny skan komputera, w tym systemu operacyjnego Windows. Skanowanie trwa około pięciu minut. Po zakończeniu skanowania wykryte błędy są umieszczane w trzech głównych kategoriach. Te kategorie to sprzęt, bezpieczeństwo i stabilność. Problemy uwzględnione w kategoriach sprzętu obejmują niską pamięć, szybkość dysku twardego i temperaturę pracy procesora. To właśnie w tej kategorii bezpieczeństwa oferta jest najlepsza. Oprogramowanie może wykrywać różne typy malware, w tym adware, trojany, programy szpiegujące i rootkity. Na koniec problemy wykryte w kategorii stabilności informują użytkownika, które programy i aplikacje najczęściej ulegają awariom.

Po zakończeniu skanowania użytkownik jest powiadamiany o tym, co powoduje pewne problemy, a następnie może kontynuować, pozwalając programowi je naprawić. Program poddaje kwarantannie i usuwa wykryte malware. Naprawia pliki systemowe, biblioteki DLL i klucze rejestru, które zostały uszkodzone lub zniszczone. Odbywa się to poprzez zastąpienie uszkodzonego pliku za pomocą sanitarnego z rozległej bazy danych Restoro. Internetowa baza Restoro zawiera 25 000 000 komponentów, które są stale aktualizowane.

restoro screenshot 2

Jedną z głównych zalet korzystania z Restoro jest to, że program może przywrócić i zastąpić pliki DLL, które są albo zablokowane albo uszkodzone. Biblioteka DLL lub biblioteka łączona dynamicznie są plikami niezbędnymi do działania programów. Po zainstalowaniu lub odinstalowaniu programów, niektóre biblioteki DLL zostają nadpisane nowszymi wersjami po zainstalowaniu nowego programu. To nieuchronnie spowoduje problemy i błędy dla programów zależnych od starszej, teraz nadpisanej biblioteki DLL.

Jednym z głównych problemów, które Restoro również naprawia, oprócz uszkodzenia pliku w wyniku infekcji malware, jest przerażający niebieski ekran śmierci (BSoD). Ten problem występuje, gdy wystąpi krytyczny błąd systemowy. Komunikat o błędzie niebieskiego ekranu jest wyświetlany przez system operacyjny Microsoft Windows po napotkaniu krytycznego błędu. Komunikaty te są zwykle wyświetlane, gdy na komputer posiada nieodwracalny błąd, który powoduje awarię systemu. Restoro naprawia i pomaga zapobiegać śmiertelnym błędom systemowym.

restoro screenshot 3

Innym częstszym problemem, mniej poważnym niż scenariusz z niebieskim ekranem śmierci, jest błąd systemu Windows. Nie są to śmiertelne błędy systemowe, ale mogą być niezwykle frustrujące. Błędy te mogą spowodować zamrożenie i awarię programów i jest to kolejny problem, w którym Restoro przoduje w naprawianiu i zapobieganiu.

Chociaż Restoro jest wspaniałym produktem w kategorii naprawy systemu, istnieją pewne błędy i problemy, których nie może naprawić. Większość z nich wynika z programów innych firm, które nie udostępniają plików systemu operacyjnego Windows. Należą do nich Microsoft (MS) Office, Skype, oprogramowanie Adobe, ICQ, Winamp, Mozilla Firefox, iTunes, Gry inne niż MS, Windows Genuine Advantage Validation. W niektórych przypadkach użytkownik może doświadczyć naprawy programów innych firm, które współużytkują pliki systemu operacyjnego Windows po ponownym uruchomieniu po procesie naprawy. Należy również pamiętać, że chociaż Restoro może pomóc w naprawie szkód wyrządzonych przez malware, nie jest ono programem antywirusowym i nie oferuje ochrony z wyprzedzeniem.

restoro screenshot 4

Restoro nie może również naprawić problemów ze sprzętem, ale może być używany jako ważne narzędzie w diagnozowaniu, czy dysk twardy, procesor lub pamięć RAM używają błędu i wymagają wymiany.

Wymagania systemowe:

Restoro będzie mógł przeskanować wszystkie wersje systemu Windows od XP. Aby uruchomić program i umożliwić łatwą naprawę, zaleca się, aby komputer miał co najmniej 512 MB pamięci RAM i dostęp do szybkiego Internetu. Program nie obsługuje jednak systemów MAC ani Linux.

Podsumowanie

Za cenę 50 Euro program ten może być skutecznym narzędziem do naprawy i ulepszenia komputera. Skorzystanie z pomocy technika może kosztować 70 Euro za wezwanie, więc takie rozwiązanie naprawcze, jak Restoro, jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Dalsze usługi Restoro zapewniają, że naprawy są wykonywane prywatnie, co przynosi dodatkową korzyść, że nigdy nie ryzykujesz swoimi danymi osobowymi. Poza obszerną biblioteką online firma oferuje również całodobową pomoc telefoniczną. Kiedy rozważy się wszystko powyższe, Restoro oferuje wspaniały produkt w konkurencyjnej cenie. Pozwoli to zaoszczędzić użytkownikom nie tylko pieniądze, ale również czas.

Podczas gdy Restoro jest świetnym produktem, użytkownicy powinni być świadomi, do czego jest przeznaczony. Produkt nie jest zamiennikiem oprogramowania antywirusowego. Jest uważany za uzupełniające rozwiązanie dla antywirusa. Jak wspomniano wcześniej, produkt może naprawić szkodę wyrządzoną przez malware po wyizolowaniu lub usunięciu przez program antywirusowy. Ponadto zaleca się, aby użytkownicy instalowali uzasadniony pakiet antywirusowy i aktualizowali go, aby dodatkowo zapobiegać infekcjom malware.