Narzędzie naprawcze Reimage PC

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Reimage software boxDziała z: Windows XP (32-bitowym i 63-bitowym), Windows 7 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 8 (32-bitowym i 64-bitowym), Windows 10 (32-bitowym i 64-bitowym)

Download
Reimage PC repair tool

Reimage to narzędzie wykrywania malware na twoim komputerze. Aby usunąć infekcje konieczny jest zakup pełnej wersji.

Reimage jako firma chcą szybko zostać liderem światowym w sektorze IT. Kluczem do ich ambicji jest ich sztandarowy produkt Reimage PC Repair Solution, który został udostępniony publicznie w 2007 roku. Program jest reklamowany jako "Windows Problem Relief" i jest przeznaczony przede wszystkim do skanowania, oceny i naprawiania plików w systemie operacyjnym. Dodane do niego pliki, które zostały uszkodzone przez różne formy malware, są przywracane do ich pierwotnego zdrowia, zapewniając tym samym stabilność oraz skuteczne działanie systemu. Firma Reimage została założona z myślą o tym, aby dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi specjalistów stworzyć oprogramowanie, które nie tylko wykona to, co obiecuje, ale jest również przystępne i proste w obsłudze. Od 2007 roku firma zdobyła wiele nagród. Pomimo nagród i wyróżnień, w dalszym ciągu dążą oni do zapewnienia solidnego i niezawodnego produktu, a ich zespół ds. badań i rozwoju pracuje nieprzerwanie w celu zapewnienia zgodności z każdą nową wersją systemu Windows i poprawką zabezpieczeń Microsoft.

Przegląd:

Po pobraniu, proces instalacji Reimage PC Repair jest szybki i prosty. Po zainstalowaniu na komputerze czas potrzebny do wykonania zadania zależy od szybkości twojego systemu i może potrwać kilka minut. Następnie program wyświetli interfejs użytkownika. Jako domyślne ustawienie program rozpocznie skanowanie systemu. Po zakończeniu skanowania za pośrednictwem interfejsu zostanie wyświetlone powiadomienie o znalezionych problemach. Dodatkową funkcją jest Windows Damage Severity, która wyświetla, jak poważnie uszkodzony jest system operacyjny. Jest to poręczna informacja dla użytkowników bez dogłębnej wiedzy z zakresu IT. Można z niej wyciągnąć wnioski i umożliwić im podejmowanie wykształconych decyzji co do ogólnego stanu zdrowia ich systemu.

reimage review screenshot 1

Po zakończeniu skanowania można rozpocząć proces naprawy. Należy pamiętać, że funkcja pobierania i skanowania jest bezpłatna, ale w celu naprawy systemu potrzebny jest klucz licencyjny. Można go kupić od Reimage. Koszt trzech licencji wynosi około 60 USD i obejmuje nieograniczone korzystanie przez rok. Reimage posiada szeroką bibliotekę plików Microsoft, którą wykorzystuje do zastąpienia uszkodzonych lub zmienionych plików, które mają zły wpływ na wydajność. Obecnie biblioteka zawiera ponad 25 milionów autentycznych i dziewiczych plików Microsoft, służących do naprawy uszkodzonych plików. Naprawianie systemu użytkownika następuje poprzez zastąpienie uszkodzonego pliku oryginalnym plikiem z biblioteki Reimage.

reimage review screenshot 2

Funkcje:

Interfejs użytkownika jest logiczny i prosty w obsłudze, co jest ogromnym pozytywem, ułatwiającym intuicyjną nawigację. Program jest przeznaczony do rozwiązywania następujących problemów:

 • Błędy Windows
 • Ekran z błędem "Blue Screen of Death"/stop powiązany z fatalnymi systemami błędu systemu
 • Uszkodzone pliki DLL
 • Zatrzymujące się komputery
 • Zniszczenia spowodowane wirusem
 • Odzyskiwanie systemu operacyjnego

reimage review screenshot 3

Problemy poruszane przez Reimage sprawiają, że jest wyjątkowy. Jednak program ogranicza się jedynie do naprawy plików Windows powiązanych z systemem operacyjnym. Problemy ze sprzętem mogą zostać wykryte podczas skanowania, ale nie można ich naprawić. Jeśli problem dotyczy części sprzętu, muszą one być wymienione. Program nie może rozwiązać problemów związanych z oprogramowaniem innych firm, takich jak Microsoft Office, Skype, Adobe Software, ICQ, Winamp, Mozilla Firefox, iTunes, Non-MS Games, Windows Genuine Advantage Validation. Można zauważyć, że wydajność programów innych firm poprawia się, jeśli udostępniają pliki systemu operacyjnego Windows, ale program nie może rozwiązać problemów wynikających bezpośrednio z oprogramowania innych firm. Ważne jest również, aby pamiętać, że Reimage nie jest rozwiązaniem antywirusowym, a także nie może naprawić uszkodzonych plików oprogramowania antywirusowego.

reimage review screenshot 4

Wymagania systemu

Aby uruchomić Reimage PC Repair Solution będziesz musiał spełnić następujące wymagania:

 • 1 gigahercowy (GHz) 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) procesor - jednordzeniowy lub wielordzeniowy
 • 512 megabajty (MB) pamięci systemowej
 • 40 GB dysku twardego z przynajmniej 15 GB dostępnej przestrzeni
 • Windows XP, Vista, 7, 8, 10
 • Preferowane jest szerokopasmowe połączenie internetowe z fizycznym połączeniem

Podsumowanie:

Reimage cieszy się wyjątkową pozycją na rynku oprogramowania IT, ponieważ jest to jedyna oferta tego typu. Choć cena produktu dla rocznej licencji może się wydawać wysoka, często pomoc technika serwisowego może kosztować ok. 70 USD tylko za wizytę. Biorąc pod uwagę ogromną bibliotekę dziewiczych autentycznych plików Microsoft oraz poświęcania się bieżącej aktualizacji biblioteki oraz ich produktów, kupienie licencji może szybko i łatwo rozwiązać problem. Firma oferuje również obsługę telefoniczną lub online przez 24 godziny na dobę, aby pomóc użytkownikom.

Firma oferuje także wersję dla komputerów Mac, która ma za zadanie zwolnić przestrzeń, usuwając historię przeglądarki i niepotrzebne dane aplikacji, aby poprawić wydajność. Tak samo szybkie i łatwe w obsłudze, jak Reimage PC Repair Solution, jest przydatnym narzędziem do monitorowania wydajności sprzętu i systemu.