Usuwanie porywacza przeglądarki search.mysecurify.com

Znany również jako: Porywacz przeglądarki Securify
Dystrybucja: Niska
Poziom zniszczenia: Średni

Instrukcje usuwania przekierowania search.mysecurify.com

Czym jest search.mysecurify.com?

search.mysecurify.com to fałszywa wyszukiwarka, która rzekomo poprawia jakość przeglądania, generując lepsze wyniki. Oceniając po samym wyglądzie, search.mysecurify.com może wydawać się uzasadniona i przydatna, jednak programiści dystrybuują ją za pomocą aplikacji porywającej przeglądarkę o nazwie Securify, która twierdzi, że poprawia bezpieczeństwo przeglądania. W rzeczywistości ten porywacz przeglądarki często infiltruje systemy bez zgody użytkowników. Ponadto search.mysecurify.com i Securify zapisują dane związane z przeglądaniem.

search.mysecurify.com browser hijacker

Jednym z głównych celów Securify jest promocja search.mysecurify.com. Aby to osiągnąć, porywa różne popularne przeglądarki i zmienia ustawienia URL nowej karty/strony domowej/domyślnej wyszukiwarki, przypisując je do search.mysecurify.com. Zmiany te mogą wydawać się nieznaczne, jednak użytkownicy nie mogą ich przywrócić, ponieważ Securify po prostu ponownie przypisuje je (lub uniemożliwia do nich dostęp), gdy podejmowane są próby ich zmiany. Dlatego tak długo, jak ten porywacz przeglądarki jest obecny, przywrócenie przeglądarek do ich poprzednich stanów staje się niemożliwe, a użytkownicy są zmuszeni odwiedzać stronę search.mysecurify.com po otwarciu nowej karty przeglądarki lub podczasz przeszukiwania sieci za pomocą paska adresu URL. To znacznie zmniejsza komfort przeglądania. Pamiętaj, że search.mysecurify.com jest bezużyteczną wyszukiwarką, ponieważ nie generuje żadnych unikalnych wyników i po prostu przekierowuje na search.yahoo.com. Dlatego użytkownicy po prostu kończą wyszukiwanie za pomocą Yahoo (legalnej wyszukiwarki), co powoduje, że search.mysecurify.com jest zbędna. Ponadto search.mysecurify.com i Securify stale zbierają informacje o użytkownikach. Takie zachowanie jest powszechne w przypadku fałszywych wyszukiwarek i aplikacji porywających przeglądarkę. Lista zebranych typów danych zazwyczaj obejmuje (ale nie wyłącznie) wprowadzone zapytania, odwiedzane witryny internetowe, przeglądane strony, adresy IP i inne podobne informacje. Informacje te mogą obejmować dane osobowe, które programiści sprzedają stronom trzecim (potencjalnie cyberprzestępcom). Ci ludzie generują przychody, niewłaściwie wykorzystując prywatne informacje. Dlatego śledzenie danych może prowadzić do poważnych problemów prywatności, a nawet kradzieży tożsamości. Jeśli wystąpią przekierowania na search.mysecurify.com, odinstaluj porywacza przeglądarki Securify i nigdy nie wracaj na tę stronę.

Podsumowanie zagrożenia:
Nazwa Securify
Typ zagrożenia Porywacz przeglądarki, przekierowaniem porywacz wyszukiwania, pasek narzędzi, niechciana nowa zakładka
Rozszerzenie(a) przeglądarki Securify
Rzekoma funkcjonalność Ochrona prywatności/przeciw wirusom.
Promowany URL search.mysecurify.com
Obsługiwany adres IP (search.mysecurify.com) 104.24.125.85
Zmienione ustawienia przeglądarki Strona domowa, URL nowej zakładki, domyślna wyszukiwarka
Objawy Zmienione ustawienia przeglądarki internetowej (strona domowa, domyślna wyszukiwarka, nowa zakładka). Użytkownicy są zmuszani do odwiedzania witryny porywacza i przeszukiwania sieci przy użyciu jego wyszukiwarek.
Metody dystrybucji Zwodnicze reklamy pop-up, instalatory bezpłatnego oprogramowania (sprzedaż wiązana), fałszywe instalatory flash player.
Zniszczenie Śledzenie przeglądania Internetu (potencjalne problemy prywatności), wyświetlanie niechcianych reklam, przekierowania na podejrzane witryny.
Usuwanie

Aby wyeliminować Porywacz przeglądarki Securify, nasi badacze malware zalecają przeskanowanie twojego komputera Malwarebytes.
▼ Pobierz Malwarebytes
Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer jest zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Istnieje wiele fałszywych wyszukiwarek jest podobnych do search.mysecurify.com, w tym freehdsearch.comapprovedresults.com i search.searchpcst.com - lista jest długa. Większość z nich oferuje ulepszone wyniki wyszukiwania, a w niektórych przypadkach inne „przydatne funkcje" (szybki dostęp do popularnych witryn internetowych, prognozę pogody, kursy walut, konwersję plików itp.). Jednak jedynym celem fałszywych wyszukiwarek jest generowanie przychodów dla programistów. Zamiast zapewniać użyteczne funkcje, strony te powodują przekierowania i zbierają informacje. To samo dotyczy aplikacji porywających przeglądarkę. Niektóre fałszywe wyszukiwarki generują zwodnicze wyniki i/lub natrętne reklamy, prowadzące do podejrzanych stron internetowych. Dlatego korzystanie z fałszywych wyszukiwarek może prowadzić do dalszych infekcji systemu.

Jak zainstalowałem Securify na moim komputerze?

Securify ma swoją „oficjalną" stronę pobierania, jednak często infiltruje komputery bez zgody użytkowników, ponieważ programiści rozsyłają ją za pomocą natrętnych reklam i metod „sprzedaży wiązanej". Natrętne reklamy (często generowane przez aplikacje typu adware już obecne w systemie) przekierowują użytkowników na podejrzane strony. Z drugiej strony „sprzedaż wiązana" to podstępna instalacja aplikacji innych firm wraz ze zwykłym oprogramowaniem. Dołączone aplikacje są zwykle ukryte za „Niestandardowymi"/"Zaawansowanymi" ustawieniami (lub innymi sekcjami) procesów pobierania/instalacji. Ponadto wielu użytkowników często spieszy się z tymi procedurami, pomija kroki i klika różne reklamy. Takie zachowanie często prowadzi do nieumyślnej instalacji aplikacji innych firm wraz ze zwykłym oprogramowaniem.

Jak uniknąć instalacji potencjalnie niechcianych aplikacji?

Aby zapobiec infiltracji systemu przez PUA, zachowaj ostrożność podczas pobierania/instalacji i przeglądania Internetu. Zbadaj każde okno dialogowe pobierania/instalacji przy użyciu „Niestandardowych" lub „Zaawansowanych" ustawień. Zrezygnuj z dodatkowych programów i odrzuć oferty ich pobrania/instalacji. Twoje programy powinny być pobierane wyłącznie z oficjalnych źródeł, najlepiej przy użyciu bezpośrednich linków do pobierania, ponieważ zewnętrzne programy pobierania/instalacji zwykle zawierają dołączone fałszywe aplikacje. Natrętne reklamy zwykle wydają się uzasadnione, ponieważ programiści inwestują wiele zasobów w ich projektowanie. Jednak często przekierowują na podejrzane witryny internetowe, takie jak z hazardem, randkami dla dorosłych, pornografią itp. To tylko niektóre przykłady. Jeśli pojawią się te reklamy/przekierowania, usuń wszystkie podejrzane aplikacje i wtyczki przeglądarki. Jeśli twój komputer jest już zainfekowany Securify, zalecamy przeprowadzenie skanowania za pomocą Malwarebytes, aby automatycznie wyeliminować tego porywacza przeglądarki..

Witryna promująca porywacza przeglądarki Securify:

Website used to promote Securify browser hijacker

Natychmiastowe automatyczne usunięcie Porywacz przeglądarki Securify: Ręczne usuwanie zagrożenia może być długim i skomplikowanym procesem, który wymaga zaawansowanych umiejętności obsługi komputera. Malwarebytes to profesjonalne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, które jest zalecane do pozbycia się Porywacz przeglądarki Securify. Pobierz go klikając poniższy przycisk:
▼ POBIERZ Malwarebytes Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie wyszczególnione na tej stronie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem.

Szybkie menu:

Usuwanie porywacza przeglądarki Securify:

Użytkownicy Windows 7:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 7

Kliknij Start ("logo Windows" w lewym dolnym rogu pulpitu) i wybierz Panel sterowania. Zlokalizuj Programy i funkcje.

Użytkownicy Windows XP:

Uzyskiwanie dostępu do Dodaj lub usuń programy w Windows XP

Kliknij Start, wybierz Ustawienia i kliknij Panel sterowania. Zlokalizuj i kliknij Dodaj lub usuń programy.

Użytkownicy Windows 10, Windows 8:

Uzyskiwanie dostępu do Programów i funkcji (deinstalacja) w Windows 10

Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu i w menu szybkiego dostępu wybierz Panel sterowania. W otwartym oknie wybierz Programy i funkcje.

Użytkownicy Mac OSX:

Usuwania program z OSX (Mac)

Kliknij Finder i w otwartym oknie wybierz Aplikacje. Przeciągnij aplikację z folderu Aplikacje do kosza (zlokalizowanego w Twoim Docku), a następnie kliknij prawym przyciskiem ikonę Kosza i wybierz Opróżnij kosz.

search.mysecurify.com browser hijacker uninstall via Control Panel

W oknie odinstalowywania programów: spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane aplikacje (na przykład "Securify"), wybierz te wpisy i kliknij przycisk "Odinstaluj" lub "Usuń".

Po odinstalowaniu potencjalnie niechcianych aplikacji (które powodują przekierowania do witryny search.mysecurify.com, przeskanuj swój komputer pod kątem wszelkich pozostawionych niepożądanych składników lub możliwych infekcji malware. Zalecane oprogramowanie usuwania malware.

Usuwanie porywacza przeglądarki Securify z przeglądarek internetowych:

Film pokazujący, jak usunąć potencjalnie niechciane przekierowania przeglądarki:

Internet Explorer logoUsuwanie złośliwych dodatków z Internet Explorer:

Removing search.mysecurify.com related Internet Explorer extensions

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer) i wybierz "Zarządzaj dodatkami". Spójrz na wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia przeglądarki, wybierz te wpisy i kliknij "Usuń".

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.mysecurify.com from Internet Explorer homepage

Kliknij ikonę „koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz „Opcje internetowe". W otwartym oknie usuń hxxp://search.mysecurify.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Internet Explorer. Możesz także wpisać about: blank, aby otworzyć pustą stronę podczas uruchamiania Internet Explorer.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.mysecurify.com from Internet Explorer default search engine

Kliknij ikonę "koła zębatego" Internet Explorer options icon (w prawym górnym rogu Internet Explorer), wybierz "Zarządzaj dodatkami". W otwartym oknie wybierz "Dostawców wyszukiwania", ustaw "Google", "Bing" lub dowolną inną wyszukiwarkę jako swoją domyślną wyszukiwarkę, a następnie usuń "Search".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal występują problemy z usunięciem porywacz przeglądarki securify, możesz zresetować ustawienia programu Internet Explorer do domyślnych.

Użytkownicy Windows XP: Kliknij Start i kliknij Uruchom. W otwartym oknie wpisz inetcpl.cpl. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows XP

Użytkownicy Windows Vista i Windows 7: Kliknij logo systemu Windows, w polu wyszukiwania wpisz inetcpl.cpl i kliknij enter. W otwartym oknie kliknij na zakładkę Zaawansowane, a następnie kliknij Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 7

Użytkownicy Windows 8: Otwórz Internet Explorer i kliknij ikonę koła zębatego. Wybierz Opcje internetowe.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - uzyskiwanie dostępu

W otwartym oknie wybierz zakładkę Zaawansowane.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - zakładka zaawansowane ustawienia internetowe

Kliknij przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - kliknij przycisk Reset w zakładce zaawansowanych opcji internetowych

Potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki Internet Explorer, klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Internet Explorer do domyślnych na Windows 8 - potwierdź reset ustawień do domyślnych klikając przycisk reset

Google Chrome logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Google Chrome:

Removing search.mysecurify.com related Google Chrome extensions

Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Więcej narzędzi" i kliknij "Rozszerzenia". Zlokalizuj "Securify" i wszelkie ostatnio zainstalowane i podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.mysecurify.com from Google Chrome homepage

Kliknij ikonę Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia". W sekcji "Na starcie", poniżej „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron", poszukaj URL porywacza przeglądarki (hxxp://www.search.mysecurify.com). Jeśli jest obecny, kliknij ikonę trzech pionowych kropek i wybierz „Usuń".

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.mysecurify.com from Google Chrome default search engine

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Google Chrome: Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome), wybierz "Ustawienia", w sekcji "Wyszukiwarka" kliknij "Zarządzaj wyszukiwarkami...". Na otwartej liście wyłącz "Securify", poszukaj "search.mysecurify.com". Po ich znalezieniu kliknij trzy poziome kropki obok tego URL i wybierz "Usuń z listy".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problem z usunięciem porywacz przeglądarki securify, przywróć ustawienia swojej przeglądarki Google Chrome. Kliknij ikonę menu Chrome Google Chrome menu icon (w prawym górnym rogu Google Chrome) i wybierz Ustawienia. Przewiń w dół do dołu ekranu. Kliknij link Zaawansowane….

Google Chrome settings reset step 1

Po przewinięciu do dołu ekranu, kliknij przycisk Resetuj (Przywróć ustawienia do wartości domyślnych).

Google Chrome settings reset step 2

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Google Chrome do wartości domyślnych klikając przycisk Resetuj.

Google Chrome settings reset step 3

Mozilla Firefox logoUsuwanie złośliwych wtyczek z Mozilla Firefox:

Removing search.mysecurify.com related Mozilla Firefox extensions

Kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu okna głównego), i wybierz "Dodatki". Kliknij "Rozszerzenia" i w otwartym oknie usuń "Securify",  jak również wszelkie ostatnio zainstalowane wtyczki przeglądarki.

Zmiana twojej strony domowej:

Removing search.mysecurify.com from Mozilla Firefox homepage

Aby przywrócić swoją stronę domową, kliknij menu Firefox firefox menu icon (w prawym górnym rogu głównego okna), a następnie wybierz „Opcje". W otwartym oknie usuń hxxp://search.mysecurify.com i wprowadź preferowaną domenę, która będzie otwierana przy każdym uruchomieniu Mozilla Firefox.

Zmiana twojej domyślnej wyszukiwarki:

Removing search.mysecurify.com from Mozilla Firefox default search engine

W pasku adresu URL wpisz about: config i naciśnij klawisz Enter.
Kliknij „Będę ostrożny, obiecuję!".
W filtrze wyszukiwania na górze wpisz: "mysecurify.com"
Kliknij prawym przyciskiem myszy znalezione preferencje i wybierz „Resetuj", aby przywrócić wartości domyślne.

Metoda opcjonalna:

Użytkownicy komputerów, którzy mają problemy z usunięciem porywacz przeglądarki securify, mogą zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych.

Otwórz Mozilla Firefox i w prawym górnym rogu okna głównego kliknij menu Firefox firefox menu icon. W otworzonym menu kliknij na ikonę Otwórz Menu Pomocfirefox help menu.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

Wybierz Informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - uzyskiwanie dotępu

W otwartym oknie kliknij na przycisk Reset Firefox.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - klikając

W otwartym oknie potwierdź, że chcesz zresetować ustawienia Mozilla Firefox do domyślnych klikając przycisk Reset.

Resetowanie ustawień Mozilla Firefox do domyślnych - potwierdzanie resetu klikając

safari browser logoUsuwanie złośliwych rozszerzeń z Safari:

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 1

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna, kliknij menu Safari i wybierz Preferencje....

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 2

W otwartym oknie preferencji wybierz zakładkę Rozszerzenia. Zlokalizuj wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane rozszerzenia i odinstaluj je.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 3

W oknie preferencji wybierz zakładkę Ogólne i upewnij się, że Twoja strona domowa jest ustawiona na preferowany URL. Jeżeli jest zmieniona na porywacz przeglądarki, zmień to.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 4

W oknie preferencji wybierz zakładkę Szukaj i upewnij się, że wybrana jest Twoja preferowana wyszukiwarka.

Metoda opcjonalna:

Upewnij się, że Twoja przeglądarka Safari jest aktywna i kliknij menu Safari. Z rozwijanego menu wybierz Wyczyść historię i dane witryn...

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 5

W otwartym oknie wybierz całą historię i kliknij przycisk wyczyść historię.

Jak usunąć browser hijacker z Safari - 6

Logo Microsoft Edge (Chromium)Usuwanie złośliwych rozszerzeń z Microsoft Edge:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 1

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz "Rozszerzenia". Znajdź wszelkie ostatnio zainstalowane podejrzane dodatki przeglądarki i usuń je.

Zmień ustawienia strony domowej i nowej zakładki:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 2

Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz „Ustawienia". W sekcji "Po uruchomieniu" poszukaj nazwy porywacza przeglądarki i kliknij "Wyłącz".

Zmień swoją domyślną wyszukiwarkę internetową:

Usuwanie hakerów z przeglądarki z Microsoft Edge krok 3

Aby zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge: Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge), wybierz "Prywatność i usługi", przewiń w dół strony i wybierz "Pasek adresu". W sekcji "Wyszukiwarki używane w pasku adresu" poszukaj nazwy niechcianej wyszukiwarki internetowej, a po jej zlokalizowaniu kliknij przycisk "Wyłącz" obok niej. Możesz też kliknąć "Zarządzanie wyszukiwarkami". W otwartym menu poszukaj niechcianej wyszukiwarki internetowej. Kliknij ikonę puzzli Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) obok niej i wybierz "Wyłącz".

Metoda opcjonalna:

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem porywacz przeglądarki securify, przywróć ustawienia przeglądarki Microsoft Edge. Kliknij ikonę menu Edge Ikona menu Microsoft Edge (Chromium) (w prawym górnym rogu Microsoft Edge) i wybierz Ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 1

W otwartym menu ustawień wybierz Przywróć ustawienia.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 2

Wybierz Przywróć ustawienia do ich wartości domyślnych. W otwartym oknie potwierdź, że chcesz przywrócić ustawienia Microsoft Edge do domyślnych, klikając przycisk Przywróć.

Kasowanie Microsoft Edge (Chromium) krok 3

  • Jeśli to nie pomogło, postępuj zgodnie z tymi alternatywnymi instrukcjami wyjaśniającymi, jak przywrócić przeglądarkę Microsoft Edge..

Podsumowanie:

Podsumowanie porywacz przeglądarki

Porywacz przeglądarki to takiego typu adware, które zmienia ustawienia przeglądarki internetowej użytkownika poprzez zmianę strony domowej i domyślnej wyszukiwarki na pewną domyślną niechcianą stronę internetową. Najczęściej tego typu adware infiltruje system operacyjny użytkownika poprzez pobrania bezpłatnego oprogramowania. Jeśli twoje pobieranie jest zarządzane przez klienta pobierania, należy zrezygnować z instalacji reklamowanych pasków narzędzi lub aplikacji, które chcą zmienić twoją stronę domową i domyślną wyszukiwarkę internetową.

Pomoc usuwania:
Jeśli masz problemy podczas próby usunięcia porywacz przeglądarki securify ze swoich przeglądarek internetowych, powinieneś zwrócić się o pomoc na naszym forum usuwania malware.

Opublikuj komentarz:
Jeśli masz dodatkowe informacje na temat porywacz przeglądarki securify lub jego usunięcia, prosimy podziel się swoją wiedzą w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: https://www.pcrisk.com/removal-guides/15586-search-mysecurify-com-redirect

O autorze:

Tomas Meskauskas

Jestem pasjonatem bezpieczeństwa komputerowego i technologii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w różnych firmach zajmujących się rozwiązywaniem problemów technicznych i bezpieczeństwem Internetu. Od 2010 roku pracuję jako autor i redaktor Pcrisk. Śledź mnie na Twitter i LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa online. Przeczytaj więcej o autorze.

Portal bezpieczeństwa PCrisk został stworzony przez połączone siły badaczy bezpieczeństwa, którzy pomagają edukować użytkowników komputerów w zakresie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa online. Więcej informacji o autorach i badaczach, którzy pracują w Pcrisk, można znaleźć na naszej Stronie kontaktowej.

Nasze poradniki usuwania malware są bezpłatne. Jednak, jeśli chciałbyś nas wspomóc, prosimy o przesłanie nam dotacji.

Instrukcje usuwania w innych językach
Instrukcje deinstalacji oprogramowania
Kod QR
Porywacz przeglądarki Securify kod QR
Kod QR (Quick Response Code) to odczytywalny maszynowo kod, który przechowuje adresy URL oraz inne informacje. Kod ten może być odczytywany za pomocą kamery w smartfonie lub tablecie. Zeskanuj ten kod QR, aby mieć łatwy dostęp do przewodnika usuwania Porywacz przeglądarki Securify na swoim urządzeniu mobilnym.
Polecamy:

Pozbądź się Porywacz przeglądarki Securify dzisiaj:

▼ USUŃ TO TERAZ za pomocą Malwarebytes

Platforma: Windows

Ocena redaktora dla Malwarebytes:
Wybitny!

[Początek strony]

Bezpłatny skaner sprawdza, czy twój komputer został zainfekowany. Aby korzystać z w pełni funkcjonalnego produktu, musisz kupić licencję na Malwarebytes. Dostępny jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny.